Autor Zpráva
Filips
Profil
Ahoj, potřebuju radu. Budu na svoje stránky dávat fórum. Nevím které je lepší. phpBB nebo miniBB? Měla by tam být i nějaká témata. Asi 6. Nebo je nějaké lepší fórum?

Filips
Gekon
Profil
Sice se mi ho nepodařilo rozběhnout (jsem mongol), dal bych přednost miniBB
PerToon
Profil
No, záleží na tom, jakého rázu to forum má být. Nedokážu si představit odbornou diskuzi typu JakPsátWeb udělanou v phpBB, nepochopil bych forum jednotlivce o blbostech v miniBB. Řekl bych, že miniBB je profesionálnější.
Filips
Profil
NO takže to fórum bude o jedné rybolovné technice. Tam to bude všechno rozpitvané.

Filips
Gekon
Profil
PerToon (OT)
Hele myslíš, že bys mi mohl pomoct s instalací toho MiniBB? Já to ňák podělal, a nevim jak na to...
DoubleThink
Profil *
Řekl bych, že miniBB je profesionálnější

Poněkud odvážené tvrzení.
Na jednom serveru mi málem hackli zdrojáky jenom proto, že nějaké programátorské prase dalo do patičky miniBB2 RC3 include s neinicializovanou proměnnou.
Takže tak.

phpBB je výrazně komplexnější - zejména co se funkcí týče. To se bohužel podepisuje na rychlosti načítání a velikosti databáze. Například tato diskuse na phpBB enginu by už teď zřejmě přesahovala 100MB v databázi.
Výhoda phpBB je, že je výrazně rozšířeno a také sledováno - informace o dírách v phpBB jdou najít i třeba na serveru Secunia.
PerToon
Profil
Gekon- nikdy sem neinstaloval ani minBB ani phpBB, takže s tím ti bohužel já nepomohu.
Šlaha
Profil
Ještě je poměrně známé fórum PunBB
http://www.punbb.org/
Filips
Profil
Šlaha

Není to moc velké? mám freehosting 50mb a dám to asi k té stránce co mám (nebudu zřizovat novou adresu). Máš s tím zkušenosti?

Filips
spritik
Profil
a kdyz mam phpbb nahral sem ho na server a co ted mam delat,abych to rozjel?
djlj
Profil
Filips
Zkus IPB, to je o několik tříd lepší a bezpečnější, než phpBB..
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0