Autor Zpráva
Gekon
Profil
Takový trošku OT dotaz:
Dneska už skoro všude vidíme na stránkách nějakou animaci ve Flashi - to mají všichni legální kopii Macromedia Flash? Mně jen přijde divný, že prográmek za desítky tisíc by měl každej legálně zakoupenej... Nebo je na to i nějaký freeware program?
Timy
Profil
Gekon
Existuje třeba měsíční trial verze Flashe
Gekon
Profil
Timy
Jo, o tý vim, ale za měsíc se to nemůžeš naučit... a po uplynutí se to znehodnotí, a když to přeinstaluješ, tak to stejně nejde, si to nechává informaci v registrech....takže fakt nevim... asi sme vážně národ pirátů....
RPG
Profil
Gekon
Národ pirátů... a co jsi čekal. V německu stojí např. hudební cd zhruba 200kč (v přepočtu) u nás 500kč a to vydělává většina čechu 2x méně než průměrný němec...
A pak se všichni diví, že se pálí.
Timy
Profil
Gekon
Pokud se tím někdo živí, není pro něj problém si ten Flash koupit. Pokud to má někdo pro osobní potřebu, že si v tom sem tam něco (pro radost duše) udělá, tak už to spíš bude mít ***** tento :-).
Filips
Profil
No ono ten flash asi nebude moc levný.

Filips
llook
Profil
Ne, legální kopie mají lidé jen výjimečně.

Pokud se tím někdo živí, tak si třeba licenci koupí, ale člověk, kterému to vydělá deset tisíc za rok na animacích pro známé, to bude mít tak na 90% za pět prstů.
Já teda znám osobně jenom jednoho flashaře (a je to pirát), ale je to vidět třeba u Office - ty taky stojí pěkný prachy a skoro každý je má.
Leo
Profil
Ano, skutecne jsem si Flash kdysi legalne koupil (MX), a to presto, ze v nem neco udelam jednou za cas. Nekdy se daji vyhodne koupit balicky dohromady nebo vyprodeje starsich verzi (nemusite mit zrovna posledni verzi, ze). Leo
Gekon
Profil
Teda pánové,
když jsme u těch Offuců, tak ty mám originál... jsem to ale borec, co? :)) dokonce i Wokna mám originčo od Billa:))
tpikalek
Profil
A někteří si na netu seženou ten kousek registru s licenčním číslem a ten si pak naimportujou do svýho registru.
A někteří mají jako já Linux a tak jsou v pr****.
mango
Profil *
kolik stojí macromedia flash mx (a prosil bych i cenu na macromedia flash mx) dik posilejte to na martin.hak1@seznam.cz
DoubleThink
Profil *
Dodnes nechápu, jaký sled události by čtenáře přiměl ke zjištění cen a jejich odeslání na tvůj mail.
Co takhle zkusit používat alespoň nominálních 10% mozkové kapacity a podívat se na web některého z distributorů
Joker
Profil
Dodnes nechápu, jaký sled události by čtenáře přiměl ke zjištění cen a jejich odeslání na tvůj mail.
Třeba událost onPrichoziPlatba :-D
Bubák
Profil
kolik stojí macromedia flash mx (a prosil bych i cenu na macromedia flash mx)
Koupil to Adobe za sumu, o které se nám ani nezdá ;-)))
Anonymní
Profil *
Gekon: na tvorbu flash animácií existuje okrem Flashu veľa iných programov napr: SWiSHmax, ImageReady atd.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0