Autor Zpráva
Bloudil
Profil *
Mám dotaz, zajímalo by mě, jakým programem jde rozdělit program při stahovaní. ( Program má 1,2GB a potřeboval bych to asi po 400MB)
Leo
Profil
PROGRAM ktery ma 1,2 GB? :-) Leo
Gekon
Profil
Bloudil
Ty voe, lépe řečeno, která hra? Radši hledej, a stahuj třeba torrenty... třeba Azareus je dobrej
Charlie
Profil
Leo, no jasně, třeba nejlepší audio studia, ty maj přes giga :) Pak je problém, když to chceš stáhnout.
Gekon
Profil
Charlie
audio studia? já mám největší Sony Acid Pro s pluginama, a má to 800 MB...
Bloudil
Profil *
no je to program Adobe after effects a chtěl bych ho stáhnout, jenomže jak je to tak veký, tak by se mě to stahovalo strašnou dobu, proto to chci rozdělit
bojars
Profil
Bloudil ale každý bežný DownLoad Manager zvládá prerušené sťahovanie. Ja používam Dowload Express, to je skoro iba Plugin do MSIE.
thingwath
Profil
Takový Visual Studio má nad dvě giga s přehledem, tak nevím čemu se divíte :-)
Bloudil
Profil *
Díky moc, už stahuju !
Peca
Profil
Co třeba mocný wget? :-)
Miloš
Profil
bojars
S křížkem po svatbě, ale přece – já používám Operu. Stahování můžu kdykoli přerušit a zase pokračovat.
Bloudil
Profil *
Nojo to já používám Operu minimálně a asi sem nikdy přes ní nic nestahoval, kdyžtak to ještě prozkoumám. Teďka už to stahuju v Download manager a co mě na něm pěkně štve, že se celý intenernet strašně zabrzdí a nemůžu prakticky nic dělat...
Miloš
Profil
Při stahování se v Opeře otevře nový tab „Přenosy“ (které jsou dostupné i z boční lišty – F4 nebo kliknutí na levou hranu prohlížeče; zapnutí i vypnutí).
bojars
Profil
mě na něm pěkně štve, že se celý intenernet strašně zabrzdí a nemůžu prakticky nic dělat...

Pri sťahovaní cez DownLoad Express (IMHO: nielen tam) sa dá nystaviť rýchlosť sťahovania...
Miloš
Profil
bojars
Pokud bych měl dial up, nastavím tam 2 Mbps? :-)
kralyks
Profil *
mam dotaz jde v download managerovi stahovat více věcí od razu ?? Díky.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0