Autor Zpráva
Dero
Profil
Ahoj,
promazával jsem dočasné soubory (windows/temp, windows/temporary internet files). Když jsem pak spustil Firefox, všechny stránky se mi načítají bez CSS. To stejné se děje i v IE. Opera v pořádku. Nechápu to.

Setkal se s tím někdo?
Dero
Profil
Ještě bych dodal, že reinstalace Firefoxu nepomohla.
koudi
Profil
Tak s tim sem se ještě nesetkal. Zajímavý, že i nejen v jednom prohlížeči. Zkusil bych ctrl+F5, jestli se to nesnaží tahat někde z cahe a z nějakýho důvodu se to nějak nepokazilo. Ale to už si asi zkoušel, takže mě fakt nic nenapadá.
A je to na úplně všech, nebo jen lokálních?
Šlaha
Profil
Nepovedlo se ti nějak nastavit, aby to načítalo styly jen z cache? Zkus zadat natvrdo url stylu
http://diskuse.jakpsatweb.cz/bb_classic_style.css
a pak se znovu podívat na diskusi.
fimmos
Profil
Dero
Třeba to má nějakou souvislost s čokoládou. ;o)
RPG
Profil
fimmos
Dost o čokoládě. :-))

Dero
Mám obdobný problém... až na to, že napodruhé to styl načte bez problémů.
Ovce
Profil *
Taky se mi z niceho nic neaplikuji styly. PLS HELP...
Ovce
Profil *
Uz sem na to prisel, staci v možnostech dát soukromí a vyrovnávací pamět, poté klepnout na vymazat diskovou vymazavací paměť a je vše ok :)
Ovce
Profil *
Uz sem na to prisel, staci v možnostech dát soukromí a vyrovnávací pamět, poté klepnout na vymazat diskovou vymazavací paměť a je vše ok :)
Dero
Profil
Abych se ke svému tématu vrátil - u mě to vyřešil až reinstall systému.

Dobrá rada pro uživatele nových základních desek postavených na chipsetu VIA: nikdy neinstalujte staré VIA 4-in-1, jen nejnovější VIA 4-in-1 Hyperion. Pokud uděláte to, co jsem udělal já, totiž že si nainstalujete staré ne-Hyperionovské ovladače, tak Vám to s sebou kaskádovitě může vzít celý systém. A pak už Vám nepomůže nic.
Acci
Profil
Ještě bych dodal, že reinstalace Firefoxu nepomohla.
U Firefoxu reinstalace skoro nikdy nepomůže, zato vytvořit nový profil pomůže skoro vždy.
zdeny
Profil *
Vymazani te vyrovnavaci pameti pomohlo...je vse OK :)). Diky
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0