Autor Zpráva
ronnie
Profil
Zdrávím,
nevíte o možnosti, jak někomu poslat 700 MB? Nebo nějaký hosting free, kde by šlo těch 700 MB nahrát a někdo by si to pak stáhnul?
djlj
Profil
ronnie
Rozděl ten soubor na menší části...
roberta
Profil
ftp, P2P
Hanz
Profil
ronnie
Až 1GB:
http://www.yousendit.com/
ronnie
Profil
djlj: nelze to rozdělit, je to film

roberta: posílám to někomu, kdo má minimální zkušenosti s PC, potřeboval bych to jen někam hodit, kde by si to zase někdo mohl stahnout

Hanz: pokud tohle dobře chápu, můžu sice poslat 1 GB přílohy, ale příjemce musí mít možnost přijímat takové přílohy, ne? To zase problem neřeší...
Hanz
Profil
ronnie
No jestli chápu tu službu dobře, tak ty jí dobře nechápeš. Ono se to nahraje k nim. Na email, který jsi zadal se pošle link z kterého se to dá stáhnout
roberta
Profil
tak mu to napáľ a pošli klasickou poštou
ronnie
Profil
Hanz: asi jo, máš pravdu.
roberta: to by taky šlo, ale potrebuju to do zitrka:) No každopádně díky, už mám sponzora:)
thingwath
Profil
Rozdělit lze všechno.

Proč nepoužít bittorrent? Nebo jiné možnosti posílání souborů. Můžeš u sebe pustit jednoduchý HTTP server a nechat to stáhnout přes něj.
djlj
Profil
ronnie
Použij WinRAR.. a nebo výše zmíněné yousendit - mně se tam ale nikdy tolik MB upnout nepodařilo..
Axamith
Profil
Tohle jsem před časem řešil a nakonec jsem vzal CD za 8,- a poslal poštou za dalších 12,-. a bylo to do druhýho dne. Jednoduché, že.
ronnie
Profil
No už to přenášíme, zatím je přeneseno 60% (430 MB)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0