Autor Zpráva
ronnie
Profil
No, je to asi zbytečné, ale přesto se zeptám. Půjčil byste mi někdo 700 MB hostingu na jeden den (do zítřka 10:00). Vytvořili byste samostatnou subdoménu a FTP přístup, nahrál bych tam jeden film, známý by si jej stáhnul, toď vše. Jedná se o první díly Mr. Beana, které jste pravděpodobně nevideli (nevím o tom, že by někdy byly v TV). Odměnou vám budiž hodina výborné zábavy. Asi je to zbytečné, co?:)
ronnie
Profil
Tak díky, už mám sponzora, klidně to smažte;)
Gekon
Profil
Třeba něco jako autorská práva?
ronnie
Profil
Proč autorské práva?
Když někomu něco pošleš přes ICQ, tak taky porušuješ práva? To máš to samé.
Martin
Profil
ronnie
Přesně, je to to samé, také porušuješ autorská práva, pokud si přes icq posíláte první díly Mr. Beana.
djlj
Profil
ronnie
Jo, porušuješ (samozřejmě podle toho co pošleš, že..).
Gekon
Profil
Nepřijde mi úplně legální stáhnout si film, dát ho na net, kde si ho může každý stáhnout... A je jedno, jak je to starý nebo nový film
Šlaha
Profil
Kdyby byl starší než 50 let a vydavatelovi by ta práva byla ukradená (jako že je mu to jedno), je to volné a můžeme si s tím dělat cokoli.
djlj
Profil
Šlaha
Ale to asi ten Mr. Bean tak starej nebude :).
ronnie
Profil
Tak aby nedošlo k nějakým špatným názorům...ten Mr. Bean je z asi 20 let starý a známý ho stáhnul legálně (byl volně k stažení z ofic. stránek), tedy nic jsem neporušil. Bohužel, nenašel jsem odkaz na stažení, a tak ho musím poslat timto způsobem. Berte to jako učební pomůcku do angičtiny, která bude zítra veřejně publikována v našem sympatickém školním ústavu:)
ronnie
Profil
Gekon: "Nepřijde mi úplně legální stáhnout si film, dát ho na net, kde si ho může každý stáhnout... A je jedno, jak je to starý nebo nový film"

Jak víš, že je volně k stažení? Ty znáš odkaz pro download?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0