Autor Zpráva
sanchez
Profil
Chtěl bych se zeptat jestli mi nemůžete doporučit nějaký program na vypalování DVD, který je "volně" k mání?
sanchez
Profil
Prosím o doporučení nějakého programu na vypalování DVD. Výjete jak to myslím ;-)
Alea
Profil *
Chtěl bych se zeptat jestli mi nemůžete doporučit nějaký program na vypalování DVD, který je "volně" k mání?

Nero Burning Rom Ultra edition 6.3.1.2.5 + Nero VisionExpress 3 + DVD MPEG2 utilita




Volně ke stažení "odkudkoli" z internetu. Alea
petris
Profil
Ideální je DVD Shrink. Na www.cdr.cz je i český návod. A je to free.
Jedla
Profil *
ahoj, potrebuju poradit jestli mate nekdo zkusenost s vypalovanim her na ps2??? potreboval bych prepalit originalku na ps2. poradite nekdo?? dekuju
ngp
Profil *
chtel jsem se zeptat mam problem .mam dvd vypalovacku i jako cd r ,po vlození datoveho cd rozpozna data ale nespusti cd pruzkumnikem a cd ukazuje nulovou hodnotu
brb
Profil *
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli znáte program na přepalování DVD s názvem Windsdorf, popř., kde by se dal stáhnout... Děkuji
Kuku
Profil *
google.com
Na váš předmět vyhledávání - Windsdorf dvd - nebyl nalezen žádný odkaz.
Ani "strejda" nezná.
karolina
Profil *
prosim ja si chci prepalit naky film,ale nevim jestli musim mit naky progarm na to neslo by to nak z internetu???
prosim poradte mi dekuji
Mistr
Profil
karolina
ale nevim jestli musim mit naky progarm
Ano, Karolíno, je k tomu potřeba program. A můžeš si ho sehnat třeba na internetu.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0