Autor Zpráva
HeWeR
Profil
Vytvářím nové webdesignerské studio. Nemáte někdo dobrý nápad na dobrý název? Název by měl splňovat tyto podmínky:

• volný na doménu www.(nazev).com
• snadno zapamatovatelný
• v češtině
• v Googlu by neměla být moc velká konkurence
• v logu je tvar ve tvaru puclíku

Napadl v nás v celku cool název: 4promile design, ale nejsme si jisti originalitou a prakicky ani zdůvodněním tohoto názvu a spojitostí s puclíkem.
Filips
Profil
Puzzle studio - design pro vás :-)

Filips
HeWeR
Profil
puzzle.com, puzzle.net, puzzle.org, puzzle.info, puzzle.biz - všechno obsazené :)
izsak
Profil
Myslím, že 4promile design nie je v češtine... :-[

BTW: Keď chceš začať podnikať, prečo by ti mal niekto začať robiť značku? Len tak zdarma??
HeWeR
Profil
4 promile není v češtině? No...nevím

iekto začať robiť značku? Len tak zdarma??
A prečo nie?
bohumil
Profil *
a co treba www.puzzle-webdesign.com nebo www.puzzle-webstudio.com.

Tady ti nikdo nic originalniho vymyslet nebude. Casem te urcite neco napadne. Momentalne vymyslim take nazvy pro nektere me projekty a jednoduche to neni. Zkus treba vymyslet nazev firmy z tveho prijmeni...
halogan
Profil
HeWeR: Proc planujete domenu .com, kdyz to ma byt nazev v cestine? Logicky usuzuji:
Nazev v cestine > ceska firma (studio) > cesky web > ceska domena.
HeWeR
Profil
halogan: usuuješ dobře, ale domena .cz stojí na rok 600 zatímco .com jen 200 :)
Dero
Profil
HeWeR: Takže nemáte šest stovek ročně na doménu a ještě taháte z lidí nápady, které mají mimochodem několikrát vyšší cenu než ta doména? S přibývajícími zkušenostmi poznáte, že takový přístup je dost arogantní a sockoidní.
Leo
Profil
"iekto začať robiť značku? Len tak zdarma??
A prečo nie?"

Vy jste spadl z visne? :-) Pokud vam dela problem vymyslet si nazev a je 400 Kc rocne jsou na vas moc tak si snad ani zadne webdesignerske "studio" nezakladejte :-) Leo
HeWeR
Profil
Dero
já po nikom nechci aby vymýšlel název - prostě třeba někdo příjde - přečte si to a napadne ho něco. Někdy mi připadá, že tady lidi za každou cenu musí říct něco chytrého...že
Dero
Profil
HeWeR: Bez komentáře, jednou to možná pochopíš. Narozdíl od Tebe já jsem teď arogantní zcela uvědoměle.
halogan
Profil
HeWeR: Pokud jde o penize, tak je to smesne. Nejsem nejaky zbohatlik, jsem jen 15lety student, ale 400 Kc neni ani desetina prumerne zakazky na 2 dny, takze to bych tak neresil.
HeWeR
Profil
No..mohli bychom se vrátit k původnímu tématu, ne?
Leo
Profil
U puvodniho tematu jsme porad, Leo
HeWeR
Profil
Nevšiml jsem si, že mi vaše názory pomohli při váběru názvu...
llook
Profil
Puzzle v logu je fajn :-) . Taktéž si nejsem jistý, jaké šance má webstudio, jehož kreativci mají problém najít název firmy (kolik vás vlastně je? více nebo méně než dva?), ale zpět k tématu.

Namátkou mě napadá - puzzdesign.com, vzled4web.com nebo novestranky.com.
Leo
Profil
A navic maji problemy s cestinou :-)

webova-zahada.com

Leo
HeWeR
Profil
Puzzle v logu je fajn :-)
Doufám, že uživatelé nebudou znát pravý význam tohoto slova XD. Také si nejsem jistý jaké šance máme. Nezev jsme měli, ale dost ******* - proto jsme se rozhodli pro změnu. jsme dva - to je víc nebo méně než dva? :D

Puzz je dobré... novestranky.com jsou volné? hmm...zajímavé

Dodatek po odeslání:
problémy s češtinou
Jak to víš, že mám problémy s češtinou XD
thingwath
Profil
l4my.com
HeWeR
Profil
l4my.com
4my.com litujeme, doména je obsazena
4my.net litujeme, doména je obsazena
4my.org litujeme, doména je obsazena
4my.info litujeme, doména je obsazena
4my.biz litujeme, doména je obsazena
- je to na <>
llook
Profil
To je přesně tolik, kolik jsem si myslel. :-) Můžete mít motto "i malý kolektiv dokáže velké věci" ;-)
HeWeR
Profil
"i malý kolektiv dokáže velké věci"
XD jo....

K založení webdesignerského studia jsem se rozhodl, když jsem našel několik "renomovaných" webdesignerských studií, které dělali webu v tabulkovém layoutu, škaredé, nevalidí. Když někteří dostanou peníze za takový hnus, tak proč ne já, když to umím líp než oni?

Jinak teď mě napadlo: skladanka.com?
"internetová stránka je jen skládanka"
games.skladanka.com
blog.skladanka.com
Leo
Profil
Kolektiv? To se dnes jeste pouziva? :-)
llook
Profil
Jde o to, že ta renomovaná studia rozumí marketingu. Běžný franta zadavatel o webových technologiích zpravidla nemá ani ponětí. Vlastně ani neví, co by měl požadovat, takže nakonec stačí udělat stránky, které jsou hezké na pohled. Že mají malé písmo nebo nepřehlednou navigaci nevadí, protože zadavatel ten web používat nebude.

Ne náhodou jsou snad ve všech oborech lépe placeni manažeři odbytu, než výrobní dělníci.
Leo
Profil
"tak proč ne já, když to umím líp než oni?"

Pokud jde o prachy tak nezalezi ani tak na tom, jestli to umite udelat, ale jestli to umite prodat. Leo
HeWeR
Profil
Napadl mě název: skladanka webdesign adresa nejspíš www.skladanka.cz...jaký je váš na názor na tento název?
Petra
Profil
Je to o stovky % lepší než 4promile.com, nicméně to ve mně nevyvolává asociaci ani s webdesignem, ani s profesionalitou. (s návrhem nepřijdu, já kreativní nikdy nebyla)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0