Autor Zpráva
Petra z Votic
Profil
Mám CS2 EN, ale rozhodně né tolik zlaťáků ke koupení druhé české verze. Lze někde stáhnout Help (po stisknutí F1 v CS2) v češtině?
Nejde mně o počeštění uživatelského prostředí, ale jen o ten help.


I need your help ......
Help me please ...
Help
DoubleThink
Profil *
Řekl bych, že český help nebude nikde ke stažení - už z důvodu existence krabicové české verze.

Nicméně českou verzi Photoshopu bych si nekoupil ani zadarmo - psát do rozměrů jednotku ob místo px, nebo přemýšlet, jestli doplněk je inverze nebo průnik - na to teda nemám žaludek.
Anonymní
Profil *
hahaha
Walter
Profil *
jen kdybys hledal, na seznamu ma zaindexovanou stranku borec, kterej prelozil tak asi 150 000 programu atd. A z tim help bez vis kam.
Koki
Profil *
Tady dávám návod jak 100 % dostat češtinu do EN verze u Adobe Photoshop CS2 9.0. Funguje to..

1) Nainstalovat EN verzi

2) Nainstalovat do jiného adresáře 30 denní Trial českou verzi (volně ke stažení např. na http://www.amsoft.cz/Podpora/download/Adobe/photoshop/main.html

4) Všechny soubory a adresáře z CZ verze nakopírovat do kořenového adresáře EN verze, zadat při kopírování volbu nahradit všechny soubory

4) Po tomto zákroku nebude program dočasně funkční

5) Spustit znovu instalátor původní EN verze a zadat volbu "Opravit instalaci"

6) Odinstalovat českou Trial verzi

7) Původní EN verze je nyní kompletně česká, vč. nápovědy a plně funkční
milda
Profil
To Koki - mám vše připraveno, ale nejsem si jist, keré "věci" mám překopírovat. Mohl bys, prosím 2-3-mi větami přiblížit? Díky.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0