« 1 2 »
Autor Zpráva
HeWeR
Profil
Týká se pouze studentů (pochopitelně)
tak sem zase dneska dostal basu a tak mě napadlo, že většina lidí z okruhu mých přátel, kteří se zajímají o informační technolog, webdesign a tak mají známky nic moc...jak jste na tom vy? taky trávíte u počítače tvorbou stránek víc času než šprtáním do školy?
Hony
Profil *
Jo přesně tak a s rodičema mám dost velký problémy
WanTo
Profil
Já sedím u počítače věčně a známky mám zatím dobré. Nešprtám se vůbec :-) (chodím do prváku)
fimmos
Profil
Jsem případ jako WanTo (chodím do druháku)
Peca
Profil
Když jsem chodil na základku, tak jsem to zvládal s vyznamenáním, ale v té době se ceny PC pohybovaly ve statisících :-) Na gymplu jsem to dopracoval na jednu čtverku z dějepisu, jinak to šlo. Na známky se vás nikdo ptat nebude, nejdůležitější je se někam dostat -v tom jsem problém neměl. Teď jsem konečně ve čtvrťáku, moc lehkou školu jsem si zrovna nevybra...
koudi
Profil
Ono taky je rozdíl mezi známkama z různejch předětů. Jelikož chci dál studovat informatiku, tak sem z matiky, fyziky a angl. nikdy neměl nic horšího než 1 :). Ostatní mě ale moc netrápí. Mam pár trojek, ale jinak dvojky. 'Nešprtám', ale zase na to úplně nekašlu. Teď jen potřebuju letos odmaturovat a udělat přijímačky na vejšku a sem na chvíli zase v pohodě :).
Hanz
Profil
Já jsem ve druháku a bez problémů (taky se neučím), ale já jsem případ u kterého by stejně nepomohlo, že by nebyl u počítače. Já prostě budu dělat všechno jenom učit se ne :o) -> to se raději nudím
WanTo
Profil
Já prostě budu dělat všechno jenom učit se ne :o) -> to se raději nudím
Přesně tak, naprosto s tebou souhlasím :-D
habendorf
Profil
Někdy si připadám fakt starej :o)
PerToon
Profil
Zcela souhlasím s Hanzem a WanTem ;-)
Jakub
Profil
habendorf
taky ;o)
RPG
Profil
To mě snad jako jediného na této diskusi čekají letos přijímací zkoušky na střední školu? :-)
WanTo
Profil
RPG
Kam jdeš? :)
RPG
Profil
WanTo
Přísně tajné. Nemůžu prozradit, že jdu do Hranic na moravě, na soukromou školu, obor "Správce informačních systémů". To fakt ne. :-)
Filips
Profil
Jsem na tom podobně jako většina. Závislot na webdesignu a této diskusi. Pak to ve škole pěkně schytám.

Filips
WanTo
Profil
Filips
Závislost na webdesignu ještě jde, ale nechtěj zažít závislost na programování :-) Když dlouho nic nevytvořím, mám blbou náladu, a když něco tvořit začnu, zjistím že to nejde a na**** se ještě víc :-D
RPG
Profil
WanTo
To je stejné, jako závislost na webdesignu, ne? Já jsem nervní, když dlouho nepíšu nějaký zdroj... :-)
koudi
Profil
hm, závislost na programování jo? To člověka ze začátku baví, to jo, ale jakmile to začneš dělat řekněme pro prachy, děláš už několikátou zakázku a v podstatě pořád to samý, tak se z toho stává rutina a už tě to zase tak moc nebaví...
simka00
Profil
každý den řeším dilema, jestli udělat něco na stránkách, programovat nebo se učit. většinou vyhraje první nebo druhá možnost :) pak se učím třeba od desíti večer, protože mě rodiče od kompu vyženou.. ale známky ujdou, zatím mám vyznamenání (jsem v prváku)

WanTo
taky tak.. ale když mi něco nejde, tak u toho sedím tak dlouho, dokud to nerozchodím

malá rada: když ti něco nejde a nemůžeš za nic na světě najít chybu, zajdi si na záchod. tam mě napadla nejedna spásná myšlenka.. fakt, beze srandy :)
Marty
Profil
Původně jsem ani nechtěl odpovídat, ale když tu vidím ty reakce, tak si to prostě nemůžu nechat pro sebe.

Pokud je někdo nervní když není na počítači nebo nedovede dělat nic jiného, je to prachsprostá závislost.
Osobně se však hrdě hlásím že jsem taktéž závislý. Proto se však neskonale těším na léto. Zbalím si paštiku a sirky a odjedu na dva měsíce někam ke studánce. Jo to budou abstinenční příznaky.

Se školou jsem měl problémy už před objevením počítače, a není to nic, co by se nedalo zvládnout. Nestěžuju si.

Jinak když nemůžu na nic přijít, tak se prostě zvednu a chodím po bytě, jen tak. Na záchodě mě napadá jen velmi málo geniálních myšlenek, stejně většinou typu, že tam něco chybí. Pokud si s sebou ale berete notebook, je to v pořádku...
HeWeR
Profil
No...tak sem právě dokončil jeden z mých projektů - po týdnu práce. Zítra píšeme z dějepisu, Čj a poznávačku z Biologie :D (nedělám si srandu). Tak se jdu učit. Kdybyste zítra potkaly týpka s kruhama pod očima tak sem to já bo se teď budu asi do dvou večer učit...

Jinak asi jsem divnej...chtěl bych se věnovat webdesignu v budoucnu, nicméně mé známky:
Ma, Che, Výtvarka - 4
Fyzika, Němčina, Zemepis - 3
Dějepis, Psychologie - 2
Čj, Ivt, An, Dě - 1
...by se hodili spíše na copywriting.

Když mi něco nejde, naštvaně to zavřu, zapnu NHL (s GTA:SA, hledáním min a spider-solitare jediná hra na mém počítači). Zahraju si jeden zápas za český tým - ponadávám jaký sou to lamy - vypínám a vracím se k programování. Tento NHL dýchánek mi vždy pročistí hlavu. Někdy taky jdu na různé politické diskuze a "důležitě" se tam hádám s lidma tvrdící, že mezi dneškem a dobou před 89 je jen jeden rozdíl - můžeme cestovat do zahraničí...Mno - to sem se už moc rozkecal - jdu studovat České romantiky...
Falcon16
Profil
Tiez prispejem, som tretiak na priemyslovke, v poslednom case robim stranky vkuse ked sa da, do skoly sa doma neucim, v skole sa mi tiez nechce, ale znamky su zatial v pohode. len rodicom sa nepaci, ze sa neucim. hold, den ma iba 24 hodin
Dj´ Frodo
Profil *
no ja stuju elektrotechnickou prumyslovku v Jicine a diky webu a pc nemam na skolu vubec cas takze znamky strasny!!!
zimmi
Profil
Jsem v prváku na gymplu, známky jsou v pohodě (tedy 1 a 2, akorát fyzika je někde kolem bodu 3-4-5, ale to je dáno vrozenou schopností to nepochopit).

Učím se jen když vím, že se píše, ale to jsem občas ještě línej se k tomu dokopat a radši si pustím hudbu a jen tak se válím, než abych se učil. Nějak jsem tenhle rok ztratil motivaci.
Marty
Profil
zimmi: Tohle je pro prvák příznačné a většina lidí se z toho prý nevzpamatuje až v prváku na vejšce.
WanTo
Profil
Já si jen říkám, jak s tímhle přístupem odmaturuju...
halogan
Profil
Tak ja uz 5. rokem navstevuji osmilete gymnazium (tedy prvak) v Praze (budejovicka) a musim rici, ze to je dobre. Obcas se ucim (dejepis, biologie), ale jinak tomu nechavam volny prubeh a drzim se kolem prumeru 1.7 (1-2 trojky). Takze dobre, i pres to, ze jsem de-facto zavislak.
Meldo
Profil
Tak ja tento rok maturujem, konkretne za 5 dni :-) (nastastie len pisomne zatial) ale inak nic moc. Dost som cele 4 roky na skolu kaslal. Vzdy sa mi ale podarilo prejst. Drzal som si pekny priemer 2,9 - 3,1. Mozno to ale bolo tym, ze som si vybral skolu, ktoru som si vybrat nemal. Obchodna Akademia.
djlj
Profil
většina lidí z okruhu mých přátel, kteří se zajímají o informační technolog, webdesign a tak mají známky nic moc

Já pravidelně každý pololetí propadám ;). Stejně o nic nejde. Mírně se snažím až teď, v druhým pololetí...
Error
Profil *
Zdarec
Musím se taky přidat :)
Známky mám nic moc :(
A čj mě nejde vůbec ale známka dobrá (To je na učitelovi jaký je..)
ale webdesign jde mi aš se mi to nelíbí! Mám strašně moc nápadů na webdesign i obsah stránky (Př: nějaký třeba systém.. co ještě není známí.. nebo vynalezený) Nestačil bych ty návrhy všechny vyrábět a zase je nechcem nechat jen tak ležet.. Napadlo mě je prodávat či dávat lidem ale to se mi zdá škoda když s jedním návrhem se peru třeba 2-5 - přépadně víc hodin.
Ale stojí za to! Webdesign si myslím že musí mít člověk v praxi že nezačne okamžitě vyrábět suproví..

Stránky vyrábím ze začátku znatšením ale po měsíci se mi o ně nechce vůbec starat :(

Kdyby měl zájem někdo o nějaký webdesign tak mi napište.. na i*-c*-q*-: 322941069
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0