Autor Zpráva
Miškin
Profil
Ahoj, zajímal by mě váš názor jestli máte radši stránky s textovým vzhledem ( třeba jakpsatweb.cz :) ) nebo stránky kde se přikládá větší pozornost na vzhled, teď mě nenapadá žádný odkaz a flešový stránky je zas extrém :) Vím, že záleží na druhu stránky a obsahu, ale myslím to všeobecně. Děkuji za odpovědi.
Acci
Profil
Oboje musí být vyvážené (podle mne)
bojars
Profil
Najpodstatnejší u vyhľadanej stránky je obsah a prehľadnosť v obsahu.

Grafika a štruktúra sú len metódy na zabezpečenie prehľadnosti stránok... mali by byť. Vyváženosť metód je určená zameraním stránok a schopnosťami (možnosťami?) autora.
Yuhů
Profil
Hlavní motto zní:

*** každej dělá, co umí a co stíhá ***

Jinak řečeno: grafika i textový obsah jsou dobrá věc. Asi nemá cenu dělat stránky bez obsahu jenom s grafikou, na to se asi shodneme. Ale ve chvíli, kdy se řeší, kterým směrem web zdokonalovat, tak každej dělá, co umí.

Ovšem můj názor na webovou grafiku je extrémní a dobře jej znáte, mrkněte si mi třeba na weblog ( www.jakpsatweb.cz/weblog/ ). Odpovědně tvrdím, že lepší design už v životě nevymyslím.

Možná se ale ptáš na to, co mají rádi uživatelé, jestli více nebo méně grafiky. Pokud otázka zní takto, tak říkám, že to je jedno. Se dvěma důležitými výhradami:

1. Mezi moje poznatky překvapivě patří, že uživatelé mají rádi stránky, na kterých je dostatek volného místa, nejlépe bílého (nebo dostatečně neutrálního). Jakmile neutrální prázdná plocha chybí, stránka se pro ně stává nepřehlednou.

2. Musí to být snesitelně rychlé.
Acci
Profil
Mám kamaráda, který web posuzuje pouze podle designu. Podívá se na web a řekne špatný or dobrý. Nic jiného ho nezajímá.
Blanka
Profil *
A vie čítať?:-)
mat
Profil
já bych jen podotkl, že vždy záleží na tom, co chce stránka (její autor) světu říct - je fakt, že web nějaké ujeté hiphopové partičky by bez křiklavých barev, flashe a třebas i zvuku na pozadí vypadal dost usedle a tak trochu nepatřičně, na druhou stranu je ale taky fakt, že použít tytéž prvky třeba na nějaké webové encyklopedii je sebevražda, protože tam je třeba dát k dispozici obsah, ne formu...
Leo
Profil
*** každej dělá, co umí a co stíhá ***

Pripadne v horsim pripade co chce zakaznik / sef :-) i kdyz neumi a nestiha, Leo
Victorius
Profil
všude se hodí něco jiného, osobně mám rád když se na stránku můžu dívat se zalíbením a kochat se designem a snažáím se seč můžu se pěknému designu přiblížit (lepším se, ale pořád hrozný), takové weby produikuje ttřeba DoubleThink, ale jsou weby kde se nekolika kilovy design proste nehodi a je lepsi txtova stranka (blogy, atd.)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0