« 1 2
Autor Zpráva
WanTo
Profil
Tak se nejdřív zaregistruj na jabber (ID je ve tvaru emailové adresy, můžeš si vybrat jakýkoliv jabber server, třeba jabber.cz) a pak si mě přidej do kontaktů: wan-to@jabber.cz. Jak se přihlásit přes ICQ transport ti řeknu po jabberu.
gajdynator
Profil
WanTo
Cez program jabber ? Kde nájdem link (zatiaľ) som ho nenašiel...
UPDATE: Ide aj cez SIM
WanTo
Profil
Předpokládám, že máš nainstalovaného klienta PSI. Pusť si ho, on se tě zeptá, jestli chceš vytvořit nový účet. Vybereš vytvořit ho a pozor, musíš mít zaškrtnuté, že se budeš registrovat. Vyplníš si Jabber ID, heslo atd. a je to.
gajdynator
Profil
ID: gajdynator@jabber.cz + vyplním heslo dám Register a hlási: There was an eror registering the account. Reason:a tu asi niečo chýba
Keď dám @jabber.com, tak hlási, že sa nemôže pripojiť na server ...
gajdynator
Profil
WanTo
Dnes sa na to... Vyzerá to, že problém je u mňa. Možno sa problém točí okolo môjho poskytovateľa internetu, o ktorom sa vyjadrovať pre istotu nebudem...
WanTo
Profil
Mě se jde zaregistrovat v pohodě. Zaškrtnul jsi Register new account? Další problém může být ve firewallu.
gajdynator
Profil
Problém bol asi vo firewall-e
WanTo
Profil
Jabber umí i komunikaci přes HTTP proxy, tomu firewall nebude vadit. Podívám se, jak se proxy nastavuje a pošlu ti sem postup.
RPG
Profil
Hele, kluci, to už je ale fakt trochu OT, nemyslíte?
gajdynator
Profil
RPG
Už sme ticho :)
WanTo
Profil
RPG
Mně to ani tolik OT nepřipadá. Nejde ICQ, tak to nějak řešíme, ne?
gajdynator
Profil
WanTo
V tom máš pravdu ...
RPG
Profil
WanTo
Máš pravdu jenom zčásti. Ale tak to je jedno, klidně pokračujte, jenom jsem si rejpl :-).
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0