Autor Zpráva
meca
Profil
Dobrý den,

výtejte v dnešním pořadu Na Stopě, kde Vás žádáme o pomoc při hledání ztraceného admina hostingu známého pod názvem G-hosting.cz. Nejeden uživatel tohoto hostingu je rozpačtitý z jednání onoho admina, známého též pod občanským jménem Jan Horák (http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=userinfo&user=2282), či přezdívkou Gransy, kterou používá nejen na ICQ.

Tento pán se již pár týdnů vůbec neozývá (minimálně dvoum) svým klientům, kteří se ho snaží dostihnout jak e-mailem, tak na ICQ. Bez úspěchu.

Jedni tvrdí, že na něj spadl server, druzí zase, že ukrad prachy a "válí šunky" s panem Krejčířem na Bahamách. Pomůžete nám odhalit pravdu?
flz
Profil
skus osobne, zavolaj

person: Jan Horak
address: Podjavorinske 1605
address: Praha 4
address: 149 00
address: The Czech Republic
phone: +420.732954549
Gekon
Profil
Pan Krejčíř si válí šunky na Seychelách...
meca
Profil
flz
No, to sic policisty z útvaru ztracených Adminů napadlo, avšak nenaěšli k tomu odvahu ;) Se teda chtěli zeptet, jestli náhodou o něm někdo něco neví ;)

Gekon
Když myslíš ;)
Jan Horák
Profil *
ICQ me posledni dobou zlobi, ale na e-maily odpovidam, muzete mi prosim znovu poslat co jste posilal ? horak (z) gransy.com pripadne kopii na info (z) gransy.com ? Pokud nastaly nejake komplikace, velice se omlouvam, kazdopadne bylo mozne vyuzit telefonickeho kontaktu a vec by se vyresila ihned.
djlj
Profil
meca
Nedramatizujte, já tedy rozpačitý nejsem a už jen Váš primitivní způsob podání této zprávy (viz. pořad Na Stopě, kradené peníze, Bahamy) svědčí o Vaší snaze o vyřešení problému. Nechápu, proč jste nezkusil zavolat, vlastníkem telefonu jistě jste a kontakt najdete přímo na webu - http://g-hosting.cz/?page=kontakt .

Myslím také, že obviňovat někoho (i když nepřímo), že něco ukradl, je velmi přízemní a svědčí o Vaší úrovni.
Gekon
Profil
meca
Jo, to si teda myslím, asi sis ho spletl s panem Koženým, ten si je pro změnu válí v Bahamské cele předběžného zadržení
Tomik
Profil
Gekon, OT
To si myslíš... :)
meca
Profil
Jan Horák
Jo, děkuji moc - již jsem Vám poslal e-mail. Zároveň se omlouvám za tento thread, ale již jsem měl obavu o Vaše zdraví ;) ...

PS: Já k telefonům nikdy neměl důvěru... Víte jak se to dnes vše odposlouchává... a tak.

djlj
Moje snaha řešení problémů se táhne již 3 týdny a ač je pravda, že jsem nejspíše neudělal vše, co se dalo udělat (via telefon), doprošoval bych se, abyjste nehodnotil mojí primitovnist pouze z jednoho příspěvku ve fóru. Ale... to víte, jsem také z vesnice.

A k tomu obviňování? Samozřejmě jsem tím chtěl pouze podkreslit duch oné otázky, nemysle to zle.

Gekon
Jo, já nic nenamítám - v tomto se moc neorientuji, ale všichni to sou stejní bastardi, ať jsou na Bahamách, či Seychelách ;)
24k
Profil *
djlj > Vy to zase neprehanejte, primitivni zpusob podani zpravy to neni, spis vtipny. Pokud ovsem mate smysl pro humor. Co se tyka gransika, skutecne neni k zastineni. tak se nedivim autorovi threadu, ze sem hodil echo, kdyz se tu majitel a spravce hostingu sporadicky objevuje
24k
Profil *
* k zastineni => zastizeni
djlj
Profil
24k
K zastižení je každý den, proto jsem napsal to, co jsem napsal. Majitel hostingu se zde objevil proto, že jsem ho na toto téma upozornil.

meca
Promiňte, ale to podání příspěvku mi přišlo opravdu trapné.
meca
Profil
djlj
Já nikdá neřikal, že to trapné nebylo, to řikal 24k 8-)
djlj
Profil
meca
Fajn, no hlavně, že se to (snad) v pořádku vyřešilo ;).
meca
Profil
djlj
Jo jo, vše OK. Nakonec ti de-fak-to musím ještě poděkovat... ;)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0