Autor Zpráva
stribny
Profil
Tak mě tak napadlo, kolik máte feedů ve své RSS čtečce? Kolik jich "stíháte"? Docela by mě zajímalo, jaký je takový průměr. Já jich mám momentálně 111. A co vy?
Jenda122
Profil
54
mata
Profil
cca 30
habendorf
Profil
Možná mi to nebudete věřit, ale ... nepoužívám. Úplně mi stačí http://www.weblogy.cz/ .
Timy
Profil
Ve čtečce 59 + weblogy.cz
zimmi
Profil
cca 30, stejně jako mata.
Kajman_
Profil *
0
FantomX1
Profil
Ja mam jedine RSS od intervalu, i ked aj to malokedy pouzivam, lebo vacsinou pribudaju temy len o hodnoteni stranky, a to ja nejako nemusim. Takisto si sem-tam prezriem weblogy.cz
djlj
Profil
25 :)
simka00
Profil
15 + weblogy.cz
Leo
Profil
Ani jeden, RSS nepouzivam :-) Leo
Gekon
Profil
Ani jeden, RSS nepoužívám :-)
Hugo
Profil
By oko 20. Plus novinky pres mail (cca 30).
Timy
Profil
Leo
a sleduješ nějaké blogy pravidelně nebo čteš pouze články se zajímavým názvem..? (předpokládám tedy, že používáš weblogy.cz)
medden
Profil *
cca 40
stribny
Profil
Mi by asi jen weblogy.cz nestačili. Sám mám skoro všechny feedy, co tam jsou. Na ten zbytek si občas na weblogy.cz zajdu.

Weblogy jsou podle mě dost úzký záběr a taky díky tomu tam je kvalitní obsah, že?

Možná by to chtělo udělat český 9rules ;)
jozob
Profil
Hmm... Weblogy.cz <----- O tomto sa nejak často rozpráva. Asi tam pôjdem na prvú návštevu, čo tam nájdem? :-D

Mimochodom, ja mám 7 feedov, len vyberaná spoločnosť (samozrejme aj vlastný weblog). :-))))
thingwath
Profil
weblogy.cz jsou takový doplňkový zdroj, jenom. Půlka blogů co tam je mě nezajímá vůbec. Navíc, nesleduju jenom weblogy ale i běžné e-ziny, zpravodajství a diskuse. Celkem mám zdrojů asi stovku, ale roste to trvale. Prostě, narazím-li na internetu nějaký neměnný dokument nebo něco podobného, putuje to do záložek, pokud je to něco co se mění, jde to do RSS čtečky.
Leo
Profil
Pouzivam weblogy.cz, a ridim se pravidlem ze o cem se nedovim, to me srdce neboli :-) Leo
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0