Autor Zpráva
RPG
Profil
Ahoj.
Pravděpodobně to sem nepatří, ale jsem zoufalý a nevím kam se obrátit. Nedávno jsem četl debatu o heslech a dospěl jsem k názoru že moje heslo dostačující není (bylo to jedno slovo - konkrétně jméno jisté osoby).
Rozhodl jsem se heslo změnit. Jméno jsem proložil čísly a přidal ještě jedno slovo, výsledek vypadal nějak takto:

číslo - slovo - číslo - slovo

Bohužel když jsem se pokusil přihlásit, nepovedlo se. Pravděpodobně jsem udělal překlep, nebo podobnou blbost. Vyzkoušel jsem všechny obměny hesla, ale nevychází nic. Využil jsem funkci tzv. "kontrolní otázky", odpověděl na ni a nechal si heslo zaslat na alternativní mail. Bohužel si nejsem jistý jestli jsem odpověděl správně, a zatím mi nic nepřišlo.

Jde o mail rpgs@seznam.cz který používám pro vyřizování záležitostí týkajících se mých stránek - rpgs.wz.cz

Prosím, nevíte někdo co s tím, obávám se, že kdybych kontaktoval adminy seznamu, pravděpodobně mi věřit nebudou a pokud ano, pochybuji že by si našli čas na jedno heslo, jednoho člověka...
Uvítám každou radu, díky.
WanTo
Profil
Tak tomu říkám smůla :-))


Být tebou bych zkusil co nejdřív kontaktovat adminy, jinou možnost asi nemáš.
RPG
Profil
WanTo
Myslíš, že s tím něco udělají? Tedy, že mi uvěří?
Peca
Profil
Zkontroluj capslock, anglickou klávesnici, numlock, z,y,... Nebo naopak předtím jsi to mohl mít přepnuté. Třeba se to povede... :-)
RPG
Profil
Peca
Ne, vážně, všechno v pořádku. Musel jsem udělat překlep při měnění hesla... :-(
ah01
Profil
V souvislosti kauzy Seznam - Nova jsem čet na ILBlogu ( http://blog.lide.cz/ILblog/2006/04/12/271 )

Ziskani pristupu do schranky po zapomenuti hesla neni automaticky proces. Je nutne komunikovat s helpdeskem, ktery kazdou zadost posuzuje a pokud je jakkoliv podezrala tak ji zacne blize overovat. (viz 2. otázka Radka Hulána)
Mistr
Profil
RPG
Zkus kontaktovat Yuhůa. Já sice dělám v Seznamu také, ale na to jsem příliš malý pán. Yuhů si třeba během koncertování najde čas i na tohle. V pátek totiž šel do práce s nějakým (větším) hudebním nástrojem... :-)
Timy
Profil
RPG
OT: na svém webu máš na některých stránkách v patičce špatný odkaz na stránku s kontakty (konkrétně třeba zrovna na té stránce s kontakty). Napsal bych ti na email, ale tak nějak si teď nejsem jistý, jestli by sis ho ještě někdy přečetl ;-).
Peca
Profil
RPG
Teda udělat dvakrát stejný překlep, to se jenom tak někomu nepovede :-) Zkus ho udělat i potřetí :-)
Aspoň předpokládám, že se nové heslo muselo potvrzovat...
RPG
Profil
Mistr
Díky, Yůhůa raději kontaktovat nebudu, jistě má lepší věci na práci než řešení mojí blbosti (resp. paměti) :-).

Timy
ale tak nějak si teď nejsem jistý, jestli by sis ho ještě někdy přečetl ;-).
Jsi krutý. :-)
Každopádně díky za postřeh, opravím.

Peca
Nu, mně se to zřejmě povedlo. :-)

Každopádně, už to jede. Vyzkoušel jsem všechny možné i nemožné kombinace a díky bohu, trefil jsem se. Na změnu hesla už nikdy nešáhnu.
Dík všem.
susa
Profil *
zapomnel sem heslo pomoc
Bubák
Profil
susa Já zapoměl, kolik hesel jsem už zapoměl.
smajli
Profil *
třeba vám tu pomůžou
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0