Autor Zpráva
HeWeR
Profil
Na českém internetu máme snad vše. Máme celebrity, máme skandály, máme bulvár… Jedna věc mi ale chybí. Prestižní oceňování nej českého internetu.

Představte si Týtý českého web designu. Několik kategorii, prestižní vyhlašování, on-line vysílání vyhodnocovacího večera, budou pozvány celebrity českého web designu, zástupci těch nejlepších web designérských studií… Možná by se záznam vyhlašování vysílal před poslaneckou sněmovnou o půl čtvrté večer na ČT2.

Blíže jsem se rozepsal zde (pro zájemce) zde.

Mě zajímá váš názor. Šlo by něco takového uspořádat?
llook
Profil
Víceméně popisuješ Interzen, akorát s nějakým mecheché okolo.
S televizí by to šlo jenom těžko. Takový přenos sežere spoustu peněz, které se nemůžou vrátit (zas tak zajímavá akce to není). Takové věci lze udělat jen na účet veřejnosti a k tomu je potřeba kamarádit se s někým z programového vedení ČT.
Rozšířit Interzen o nějakou lokální chlastačku by možná šlo, ale to záleží nejvíc asi na VM.
HeWeR
Profil
llook
Televizi jsem myslel jen ironicky...taky nevěřím, že by to někdo vysílal.

Interzen se mi nelíbí. Neadekvátní porota, málá prestiž, divné pravidla...interzen je takový...nedodělaný, nedomyšlený.

Co myslíš tím "VM"?
Leo
Profil
"Interzen se mi nelíbí. Neadekvátní porota, málá prestiž, divné pravidla...interzen je takový...nedodělaný, nedomyšlený."

A presne to samy budou ti, co se na soutezi nepodili rikat o jakekoliv soutezi. VM je Vilem Malek, sefredaktor Intervalu, nejspis, Leo
llook
Profil
VM je Vilém Málek. Nebo taky Vyšší Moc...

Interzen se líbí málokomu.
Sestavit adekvátní porotu je těžký, ono lidí, proti kterým by nikdo nic nenamítal je v oboru dle mého odhadu přibližně pět. A přesvědčit kohokoli z nich, aby do toho šel, je těžký, protože už to někdy absolvovali.
Prestiž je velmi nízká, ale aspoň nějaká.
habendorf
Profil
Interzen se mi nelíbí. Neadekvátní porota, málá prestiž, divné pravidla...interzen je takový...nedodělaný, nedomyšlený.

Co myslíš tím "VM"?


Tak to je velmi kvalitní a podložený názor. Zvláště pokud nevíš, co by asi tak v souvislosti s Interzenem mohlo znamenat "VM". LOL!
Plaváček
Profil
HeWer

V čem vám přijde Interzen nedomyšlený a hlavně, proč se vám zdá, že porota byla neadvekátní?
HeWeR
Profil
habendorf
Včera jsem vstával o půl čtvrté a při životě mě drželo silné množství coffeinu, tak mi pár věcí nedocvaklo :)

Plaváček
http://blog.skladanka.com/zobrazit.php?id=10
habendorf
Profil
Včera jsem vstával o půl čtvrté

AM nebo PM ?
Ale jo, OK, znám to. Já ať VSTÁVÁM kdykoliv, PROBOUZÍM se tak dvě hodiny a jedno kafe poté :o)
HeWeR
Profil
habendorf
Bohužel AM :(
Kdyby to bylo PM, tak nejspíš ani nezapínám počítač, ležím u televize a uživám si opici s včerejší pařby :)
habendorf
Profil
HeWeR: už jsme trochu OT, ale ... uživám si opici s včerejší pařby ... to máš dobrý, u mě vždycky proběhne přes noc nějaká prapodivná metamorfóza a z opice se stane kocour, a to věru není zvířátko, kterého by si člověk bůhvíjak užíval, ba naopak :o)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0