Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
čau lidi,
pokouším se vytvořit skin na seznam homepage a zajímalo by mě, jaké prvky byste upravili nebo jaký barvy atp. Upozorňuju, že můžu upravovat pouze CSS, nikoli HTML. A nepište sem, abych nějaký prvky ,,vymizel´´ - pomocí display:none to sice můžu, ale ten kód se stejně bude stahovat, takže typ Googlu nečekejte.
Plaváček
Profil
Typ Googlu nečekáme, ale nechápu, co se po nás chce. Jinak řečeno, jsem zmaten z tvé otázky.
INSiGHT
Profil
Řekl bych, že si Anonym pročetl příspěvek o soutěži na Seznam skin a následné komentáře mu zamotali hlavu natolik, že splodil tuto "otázku":-)
Anonymní
Profil *
Promiťe, psal sem to narychlo.. Chtěl bych udělat skin, a nevim, jaký barvy atp. Prostě jakej design. Na lidé.cz se často objevovali dotazy, že chcou červenou a toho psa. Tak mě třeba napadlo, že by tam bylo víc obrázků toho psa... Už to trochu chápete? (jo, a o tý soutěži sem četl na ilblogu)
Plaváček
Profil
Asi takhle, čím víc psů, tím lépe. I když já osobně mám doma perskou kočku a taky si nestěžuju. :)
INSiGHT
Profil
Takže takovej malej průzkum veřejného mínění, podle kterého potom uděláš skin?
No většina lidí by myslím rádo něco blikacího, hejbacího a hodně barevnýho.
Zbytek (odborná veřejnost) pak něco ve stylu již zmíněného Googlu:-D
Anonymní
Profil *
jj, takový průzkum veřejnýho mínění... ale nic blikajícího tam nedám.. spíš by to chtělo něco ,,crazy'', protože o skin na mail vyhrála ptačí pošta :)
INSiGHT
Profil
Tak když ne blikajícího a točícího se smajlíka, tak proč se neinspirovat u autority Plaváčka a trochu to vylepšit vlastním nápadem?
Co takhle kočkopes?
Ten by mohl být crazy, ne?
Anonymní
Profil *
hm.... no, budu nad tím přemýšlet.. :D Třeba udělám jeden,,psí'' skin a jednoho mutanta.
Plaváček
Profil
Tak jo, ale spíš než profláknutého "kočkopsa" udělej raději "psokočku", bude to originálnější :) Držím palce.
habendorf
Profil
Já bych volil prasopsa :o)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0