Autor Zpráva
Error
Profil
Nevim do jaké sekce jsem tento příspěvek zařadit tak sory.
www.smetisteher.wz.cz/nab.png

Chcem koněčně zrealizovat nějaký projekt. Vymyslel jsem tak před 2 roky něco jak katalog programátorů ale nevim operavdu jestli to má smysl..
Musel bych se nějak prosadit a to půjde velmi špatně.. (mě se to ještě nikdy moc nepodařilo)
Design nějaký musím vymyslet.. (Nebudu se stím zbytečně dělat když mi nakonec řeknete že je to na nic)


Mám šanci? Bude to k něčemu? Exzistuje něco takového?


Tak zdar
Error
Profil
Jo zapoměl jsem jak se budou rozdělovat sami asni né aby se začátečník nedal do expertů :D
Bude pár lidí kteří je rozdělí do skupin podle výtvorů.. (Spolíháme že nebude prezentovat cizí web :D)
Po čase se může nechtat přehodnotit či to může být automazické .. Pro vyšší kategorii by asi musel zaslat nejaký svuj výtvor --> scripty...
fimmos
Profil
A jaký by byl účel tohoto?
Petra
Profil
Něco podobného - existuje třeba katalog webdesignérů. Nevím, jestli je to zrovna dobré zaměření. Hledá někdo programátora? Myslím jako cílový zákazník?

Taky mi moc není jasné to rozdělení expert - začátečník. Podle čeho to chceš určovat? Budeš mít experta, který v jakémkoliv jazyku pozná, že ten člověk to fakt umí, že to napsal rychle a že je to nejenom funkční, ale i domyšlené?

Na druhou stranu tam zase chybí rozdělení podle toho, v čem programuje, to bych použila spíš. Když budu chtít na webu nějakou vychytávku v AJAXu, tak bych musela projít 6 kategorií (dejme tomu, že průměrní a horší mě nezajímají) a číst hafo "inzerátu", které jsou úplně o něčem jiném.
Error
Profil
Petra:
Bohužel jsi nepochopila ten projekt máš dobré nápady ale ne. Od čeho je hledání?
A mám to domyšlené a nebudem prozrazovat jak - to by byla škoda prozradit něco tak dobrého co ještě nikdo třeba nevymyslel..
Sparacujem to a pak uvidíte ..

Můžež třeba hledat programátora na své úrovni pro spolupráci..
Ale ještě to dorozdělujem a dodělám dík to byl docela dobrý nápad...
Martin Kuželka
Profil
Myslím, že podobné weby už i u nás existují.

Viz. např.

www.webdesigneri.cz
www.navolnenoze.cz
Error
Profil
Díky

Dám příklad:
Auto hledáš podle kvality a ceny.
Kvalitnější auto je drašší (né vždy) i levné může být kvalitní..

Někdy nepotřebuješ stránky v php -> rs atd.. umijou to i ti nekvalitnější html -> kvalitně

Asi jsem to špatně uchopil..

Udělám to a uvidí se! Co z toho stvořím.
Za měsíc napíši. Musím si to promyslet. Prominte že jsem otravoval ale ty odkazy mě pomohli.
Anonymní
Profil *
ještě jeden okaz:

www.freelance.cz
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0