« 1 2
Autor Zpráva
llook
Profil
Legálně to provést nelze.
To nelegální na tom není šíření grafiky, kterou jsi namaloval. Trestnou činnost pácháš, když ten software používáš. Užitím se rozumí i instalace. Takže kdyby to došlo tak daleko, že by ti zabavili HDD, tak ti kamarád s originál softy nijak pomoct nemůže.
Ale takové věci se stávají víceméně jen na videokazetách od BSA. ;-) Takže toho bych se nebál.

moje ambicie su robyt co naj designy ake dkazem
Tak to ani tak nezáleží na softwaru. Pamatuješ Photoshop 4.0? Nebo Corel Draw 3.0? Spousta dnešních špičkových grafiků s nimi začínala a myslíš, že se dostali na špičku, až když vyšel PS 7.0CS2?
thingwath
Profil
A co treba zapremyslet nad tim, co na tom Photoshopu potrebuju, co jinde neni. Zatim to vypada jenom na jakysi neurcity pocit... Napriklad u GIMPu spouste lidi vadi, ze neumi pracovat v jinych barevnych rezimech nez RGB, coz te kuprikladu pro webovou grafiku nesmirne zere.
llook
Profil
thingwath
Tak mě osobně vždy nejvíc žralo to, že jsem Gimp neuměl používat. Zdrojů o šopáku je prostě mnohem víc. Když já byl patnáctiletý student, tak v češtině toho bylo fakt hodně málo a anglicky jsem ještě moc neuměl (navíc tehdejší Gimp 1.2 fakt za moc nestál).
I když i to se pomalu mění, už je na trhu i dost publikací o gimpu (i když většinou z cpressu, tak nevím jak to bude s kvalitou...).
thingwath
Profil
No, tak já třeba mnohem raději používám GIMP, protože mi přijde pohodlnější a jeho ovládání poněkud pochopitelnější. Když něco musím udělat ve Photoshopu (blbé, ale stává se mi to), tak polovinu času nadávám, proč to nemohli udělat jako v GIMPu :-)
sslavo
Profil
dajte niekto nejaky stabilny link na gimp lebo v gimp.cz som sa stratil
Ssl@vo
Assasin
Profil *
pochybuju že by tě mohl někdo stíhat za zrovna tohle :) já už to dělám 3 roky a nikdo mi nenapsal ani na email ▼
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0