Autor Zpráva
Tower
Profil
Možná se to sem nehodí, ale sháním kvalitní židli k počítači. Zatím jsem si vybral z dražších Humanscale IQ a Herman Miller Aeron, z levnějších PROWORK tao a LD seating opus. Jakou židli tedy používáte vy, respektive jaký máte názor na ergonomii židle?
Gekon
Profil
v práci mám kožené křeslo, ale v létě se na něm potím jako vepř, a pěkně to lepí :-(
doma mám obyčejnou dřevěnou židli firmy TON, a jsem spokojen... sedím na ní cca 10 hodin denně, a záda zatím slouží
havs
Profil
pevná, jen mírně polstrovaná kuchyňská židle
těch hodin méně - zdrav. stav - zato kdykoli, nepracuju

speciální křeslo mě děsí, potřebuju si občas poposedout a bojím se že něco, co je "na tělo" to neumožňuje
thingwath
Profil
No, já sedím na zadku :-) Ale vážně, mám lacinou kancelářskou židli s kolečkama plus ramenní opěrky (které jsou dost užitečné a doporučuji pořídit) a tak nějak to snáším. Nejradši bych si ale koupil notebook a válel se v posteli nebo někde jinde a jinak podle chuti, dělá to tak někdo a mohl by se podělit o zkušenosti? :-)
Kajman_
Profil *
Práce s ntb u stolu (normální myš a klávesnice (zasunutá pod zvedlým ntb)) mi přijde přijatelnější než v posteli. No a k židlím... nejhorší jsou takové ty nejvíc obyčejné kancelářské, co mají šrouby přesně tam, jak já kyčle! To už bych radši pracoval v té posteli :-)
thingwath
Profil
Já mám notebookové klávesnice docela rád, píše se mi na nich leckdy příjemněji než na normálních. Myš je dost doplňkový ovládácí prvek, tak moc ji nepotřebuju...

Jinak, židli provozuju už výhradně jen s polštářkem přímo pod ... :-)
kecy
Profil *
v posteli =) kdyz uz sedet, dobre se sedi na gymnastickym mici ala google, ale fakt!
Plaváček
Profil
Generálské křeslo od jakéhosi podřízeného šéfa Ježíška :)
Leo
Profil
Na zadku :-) Leo
halogan
Profil
> dělá to tak někdo a mohl by se podělit o zkušenosti? :-)
Prave se koukam na televizi a delam u toho neco v Excelu. Diky trackpointu tu de-facto mam mys :)

Na cem sedim? No ted prave lezim na gauci, ale normalne sedim na rozvrzane zidli, ze ktere me boli zada a uz 2 roky vybiram zidli. Uz se snad konecne zvednu a koupim ji.
Hugo
Profil
No, já sedím na strašné židli, s nepříjemným opěradlem. Německé koleje (aspoň ty, kde bydlím) jsou v tomto směru děsné.
Honza Hučín
Profil
Nezlobte se, ale tohle sem vážně nepatří.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0