Autor Zpráva
miloskroulik
Profil *
Dobrý den,
nevím, jestli tenhle příspěvek není až moc mimo téma, ale mám strach, že jinde bych se rozumné reakce dočkal jen těžko :-(
Píšu, abych neobjevoval znova Ameriku. Dostal jsem totiž právě nápad, že by nebylo špatný udělat web, který by byl určen na výměnu prezentací. Vycházím z toho, že spousta lidí ( hlavně studentů) často dělá prezentace jen protože musí a proto by jim nedělalo moc velký problém poskytnout výsledek své práce někomu jinému.
Zeptat bych se potřeboval právě na to, jestli už neznáte nějaký server s takovýmto (či příbuzným) zaměřením. Za odpovědi moc děkuju předem.
fimmos
Profil
Jaké myslíš prezentace?
Peca
Profil
Něco jako referaty.cz?
PerToon
Profil
Asi powerpointový referáty možná myslí.
miloskroulik
Profil *
Dobrý večer,
myslím prezentace , které se obvykle předvádějí na plátně. A je celkem jedno, jestli jsou vyrobené v Powerpointu, Impressu nebo něčem úplně jiném (třeba DocBooku). Referaty.cz se mi moc nelíbí, myslím, že prezentace jsou natolik speciální kategorie, že by si zasloužily vlastní výměnný server.
fimmos
Profil
Tak to nevím, jestli by to prosperovalo.
miloskroulik
Profil *
Mě nejde o to, jestli by to prosperovalo, ale jestli to už existuje. Chtěl bych to příp. dělat na úplně nekomerční bázi, takže o nějakou prosperitu mi nejde. Pokud tím ovšem mělo být řečeno, že je to úplná blbost, pak je škoda, že toho nebylo připsáno víc...
PerToon
Profil
Já zase myslím, že kdyby si to vybudovalo pozici a jméno, tak že by to stálo za to, protože by po tom řada lidí slintala.
miloskroulik
Profil *
PerToon
Děkuju za povzbuzení, teď zkusím najít nějaký vhodný cms a neziskový hosting. Možná se potkáme na nějakém jiném vlákně.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0