Autor Zpráva
Voody
Zdravim,
mám dotaz, chtěl bych si pořídit HDD asi 250 GB, ale prostě netuším jaké značky, jaký by měl mít parametry atd. Prosím o radu :-)
Gekon
Doporučil bych Seagate, mám s nimi jen dobré zkušenosti, rychlost 7200 RPM, lépe 10 000. Cache aspoň 4 MB
Anonymní
Profil *
Záleží jaké rozhraní chceš, a k jakým účelům ho chceš.
Moje zkušenost hovoří pro Seagate. IBM je ( nebo přinejmenším byly ) nejporuchovější disky ( SCSI ). Samsung jsou rychlé disky, ale "stářím" se stávají hlučnými. WD jsou dobrý disky, ale po čase se stávají poruchový.
Voody
No tak to tak vypadá na Seagate, má i dlouhou záruku, sám mám nyní Samsung asi 4 roky a hlučný mě nepříjde, jenomže je maličký... Právě jsem se rozhodoval mezi Seagate, WD, Maxtor a Samsung, tak kdyby jste měli ještě nějaké poznatky, tak písněte ! Děkuji za rady.
Gekon
Voody
Pokud máš desku mladší jak dva roky, kup si S-ATA. Je o něco rychlejší než běžné (E)IDE, a kablíky vypadají lépe:)

Anonymní
Skazi - IBM = špatná kombinace
Janus
Příjde na to, jakou máš základní desku. Ta většinou podporuje jen jeden disk - ale fakt je nejlepší Segate...
Voody
no tak počitač mám už starší, takže mě tam jdou IDE, nakonec jsem teda objednal Seagate 250 GB, ale zrovna mám neskutečnou smůlu, že jsem jim ho musel poslat zpět, protože ho zaměnily s jiným, prakticky stejným, jenom měl už novější připojení , takže pro mě nepoužitelný, musim čekat až do příštiho týdne, kdy by měl přijít správný..... :-(
Janus
Smůla :-)
BLUECORE
Profil *
No, ja mám veľmi dobré skúsenosti s Maxtorom ...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0