Autor Zpráva
Filips
Profil
http://rapidshare.de/files/19277030/Konec_rezniku_v_cechach.zip.html
jak se z toho stahuje?
..Johny..
Profil *
klikni dole na free, pak sjeď zase dolů, bude se tam odpočítávat 30 sec, nech to doběhnout, pak se to změní a přibyde tam místo toho tlačítko Download from mirror Berlin, na to klikni a začneš to ztahovat...Snad je to pochopitelný
Filips
Profil
No jenže tam se nic neodpočítává
..Johny..
Profil *
zapoměl jsem napsat, že musíš ještě opsat ten kód
Filips
Profil
No ale ten čas se neodpočítává. zkus stáhnout ten odkaz.
..Johny..
Profil *
Klikni zde
Pak dej dole v pravo to free, překlikneš se do dalšího okna, cca uprostřed je velkej nápis Please wait.... a odpočítává se tam čas. Když se to odpočte, tak se tam ta řádka změní a je tam tlačítko a před ním pole kam musíš opsat ten kód (3 znaky)....
..Johny..
Profil *
Zrovna to ztahuju....
Filips
Profil
Mě se to prostě neodpočítává
..Johny..
Profil *
A já už mam ztaženo 25%....
Filips
Profil
Máš icq?
Radek Hrabůvka
Profil
Taky žádné okno s odpočítáváním. Pro jistotu jsem vyzkoušel prohlížeče FF, IE, Opera.
Filips
Profil
Radek Hrabůvka
Já taky ale ani v jednom nic.
..Johny..
Profil *
270160899
djlj
Profil
Filips
Je to tím, že máš sdílenou IP a někdo v této hodině už přesáhl nějaký nastahovaný limit... Jinak tam to odpočítávání je. Stačilo si přečíst, co tam je napsané.

..Johny..
I když se to často snažím přehlížet, tak tohle je fakt do očí bijící a musím reagovat... stahování se píše se s :/.
Radek Hrabůvka
Profil
djlj Je to tím, že máš sdílenou IP... Je to možné, už mi to jede.
Stačilo si přečíst, co tam je napsané. Moje angličtina není nejlepší, díky za překlad.
RPG
Profil
Filips
S tímhle jsem měl problémy také. Jestli máš sdílenou IP, musíš počkat na chvíli, kdy nikdo nic stahovat nebude. :-)
(Otravné, ano, ale já to tak dělám, nic jiného mi ani nezbývá)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0