Autor Zpráva
Manito
Profil *
Vytvoril jsem si staticke stranky, na ktere nasadim openWYSIWYG, je to jednoducha instalace (2 radky kodu), ale nechapu jak budu text atd. vkladat kdyz mam ten statickej obsah bez admin. prostredi. Takze me poradte jak bych to mohl vyresit?

Java script se vklada do textarea.

Dekuji Manito
Manito
Profil *
Nikdo nic? Urcite jsou tady taci, kteri by vedeli jak pomoct.
koudi
Profil
Jedině třeba pŕes php/asp či jiný serverový jazyk. Jestli sem teda pochopil, o co jde
Manito
Profil *
A jinak by to neslo?

Ostrileni uzivatele diskuze poradte.
koudi
Profil
Nešlo. JS neumí pracovat se soubory.
Leo
Profil
Netusim jak presne funguje konkretni produkt, ale ma sve vlastni stranky a vlastni forum. Z principu veci ale vyplyva, ze vygenerovany kod musite nekam trvale ulozit, a to nejspis na serveru, takze pochybuju, ze to u statickych webu beha bez nejakeho serveroveho skriptu. Leo
koudi
Profil
Leo
Dik, že jsi mě podpořil, Manito mi zřejmě moc nevěřil :-)
Manito
Profil *
Tak budu muset udelat jednoduchy admin rozhrani, respektivne textarea do ktereho vlozim ten wysiwyg a kdyz dam odeslat text tak se mi to ulozi do databaze a pak si to vytahnu na tu hlavni stranku.

mam pravdu?
Leo
Profil
Nevim, ale to by melo byt k dokumentaci nebo instalacnim navodu ke konkretnimu udelatku, jak to do vaseho projektu zakomponovat, predpokladam, ze je to tohle:

http://www.openwebware.com/products/openwysiwyg/

Leo
Manito
Profil *
jo je to on, ale v dokumentaci je jen instalace, ale to je jedno. Musim to nejak zvladnout.
Leo
Profil
No nekde to popsane byt musi, pokud ne, tak jeste muzete rozebrat zdrojak, nebo ucinit dotaz do jejich diskuzniho fora. Leo
Manito
Profil *
no oni pocitaji z tim ze to nainstaluji primo do rek. systemu.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0