Autor Zpráva
Filips
Profil
Ahoj, mám myš a klávesnici (bezdrátovou) zn. Sigma. Mám následující problém. Když např. píšu text, tak mě to přestane psát a vyskočí okno jako kdybych kliknul pravým tlačítkem. Myši se ani nedotýkám. Nebo nechám pc chvilku nečinné a pak pohnu s myší a udělá to to samé. Tento problém je při plných i prázdných bateriích. Prostě stále. Nevíte co to je?
thingwath
Profil
To je rádiové? Neruší se to navzájem? Lze zkusit jiné frekvence?
Filips
Profil
Ano je to rádiové. Ne frekvence nelze zkusit jiné. Navzájem by se to rušit němělo. Je to jeden výrobek. Sada.
Milda
Profil *
Ahoj, koupil sdem si v makru set bezdrát. klávesnici a myš SIGMA KMS120 a mám problém. Klávesnice je OKi, ale s myškou se ani nehnu. Snímač ukazuje, že to reaguje, normálně bliká, ale jinak nic. Prostě ani se nehejbe a ani tlačítka nfungujou. Teda jenom na senzoru jo, ale v systému už nic. Nevíte někdo jestli to už někdo neřešil ? Frekvenci nezměním, je tam jenom sinchrotlač ale bez změny i po několika pokusech. Díky moc za případnou radu. Milda
Gekon
Profil
Milda
1.) Koupit elektroniku v Makru? Ojoj.
2.) Jaký máš OS?
3.) Ovladače?
Milda
Profil *
Gekon[b][/b]
1) Nakupujem tam často a zatím bez vážných problémů a za tu cenu bezdrát set.... co čekat že ? :-D
2) XP Home, ale zkoušel sem to i na profikách a tam to samý, prostě myš nechodí. Senzor ji vnímá - bliká při jakýmkoliv pohybu i namáčknutí, ale prostě do PC se to nedostane ( myslím že to bude v PS2 konektoru a navíc, je to k pracovnímu PC, takže za 200 je to v pohodě. Klávesnice chodí naprosto skvěle, takže i tak je za 200 bezdrát klávesnice suber kauf. Kupovalo se to stejně kůli klávesnici a myš byla jako " bonus " ale zamrzí to.
3) Ovladače nemám. Jen instal. CD s nějakejma utilitkama a něco i na mouse, ale není to ovladač jako takovej. Nemůžu je nikde sehnat ( www.sigma.com jaksi nejsou k tomu ) a nevím, kde sigmu najít na netu, abych zkusil ovladače. Na tom CD je soft pro multimediální klávesnici a taky něco pro mouse, ale jak sem napsal, ovladače jako takový nemám.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0