Autor Zpráva
klokyn
Profil
Dobrý deň.

Mám problém s FTP pripojením v Total Commander. Donedávna mi všetko fungovalo tak, ako má. Keď sa však teraz pokúšam pripojiť na hociktorí z účtov, vypíše mi v alerte nasledovnú chybu: Príkaz PORT neúspešný! Ďalšie okno vypisuje 500 Illegal PORT command. Musím spomenúť, že minule sme menili pripojenie z telefonického na vysokorýchlostné.

Ďakujem za vaše odpovede
Radek Hrabůvka
Profil
Zkus použít pasivní režim (Editovat připojení). Mě takhle překvapil ISP, když změnil u sebe nastavení a já se nemohl nikam přes FTP žádným programem dostat. Házelo mi to stejné číslo chyby.
klokyn
Profil
A už je to v poriadku... Čím menej roboty, tým dlhšie mi trvá kým na to prídem. Ďakujem ;-)
raddimm
Profil
Zdravím,

nyní jsem musel řešit podobný problém, vlastně stejný. Všechny programy Total Commander (FTP), HomeSite atd to pochopily (zapnuti passive mode) ale Visual Web Developer Express bohužel odmítá.

Když zapnu passive mode sice se přihlásí, dokáže načíst soubory a adresáře, ale nedokáže je otevřít. Dostanu hlášku: "can´t get file from server..."

Muzete mi poradit?

thkx
Krek
Profil *
Ahojte všichni poradte mi jak mám nastavit Total Commander tak aby to FTP jelo zkouším uplně vše už jsem i přeinstaloval i program ale pořad nic?!?

Díky tomu kdo mi poradí
slosi
Profil
díky za radu "500 Illegal PORT command" mi sežral dobrou hoďku:-(
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0