Autor Zpráva
Radek.mar
Profil *
nevíte jestli je možné nějak na jednom PC mít dvě icq? mám dva účty a poztřebuji být na obou naráz...
mata
Profil
Miranda to umí - určitě někdo poradí (a nebo to už najdeš) na miranda.cz - diskuzní fórum
Marty
Profil
Na notebooku mám já mirandu a matka trilliana. Funguje to jak má...
mylan
Profil
V mirande si stačí nahrať ďalší súbor ICQ.dll do zložky plugins, s tým že ho premenujete napríklad na ICQ2.dll a bez problémov je možné využívať viac účtov...
Janus
Profil
Radek.mar
Doplnění - ano, na jednom PC mohou být dvě, či více ICQ. Stejně tak můžeš mít kolikrát chceš jakýkoli program, kromě antivirů, firewallů, a OS...
djlj
Profil
mylan
Není třeba tam mít víc dll souborů. Prostě si při startu Mirandy stačí vytvořit více účtů ;).
avaranger
Profil
djlj:
Ale tady je vyhoda, ze se muzes pripojovat / odpojovat od obou uctu nezavysle na sobe. IMO.
djlj
Profil
avaranger
To můžu i tak ;).
noi
Profil *
No Trillian to umí v pohodě, dá se i korigovat kterej účet je jak připojenej, ale Trillian neumí posílat soubory... nebo to aspoň blblo když jsem to naposledy zkoušel
Anonymní
Profil *
Jabber!
Kamos
Profil *
Kde najdu stranku na spousteni vice icq? Dekuji za odpoved
djlj
Profil
Kamos
meebo.cz
vitorio
Profil *
nevíte jestli je možné nějak na jednom PC mít dvě icq? mám dva účty a poztřebuji být na obou naráz...

už jsi to zjistil?

mám více pc-účtů.

když se přepnu z admina na usera, tak na userovi icq naběhne na pozadí, ale neukáže se přihlašovací obrazovka.

r204v@volny.cz
Manq
Profil
nevíte jestli je možné nějak na jednom PC mít dvě icq? mám dva účty a poztřebuji být na obou naráz...

Co takhle zkusit dva odlišné IM??
Francoase
Profil *
Dvě ICQ na jednom PC? No jasně, že to jde..stačí si stáhnout: multicq 2000 Nebo jednoduše se přihlaš na svůj jeden účet a ten truhý si spust jako ICQ2GO a pujde to ;o)
Railbot
Profil
Nebo měj nějaký alternativní program typu Trillian a tam může být člověk příhlášen třeba na 10ti účtech najednou. Nevýhodou je promíchání kontaktů do jednoho listu.
Cody
Profil
Miranda to umí.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0