Autor Zpráva
TIP
Profil
Při stahování programu mi došel vir, nejde odstranit i po smazání. Je nutný formát nebo to jde nějak vyřešit?
Gekon
Profil
Jo, třeba antivirem.
"Došel" vir... co to znamená? :))
Zkus třeba:
www.eset.cz
www.avg.cz
www.lavasoft.de
www.avast.cz
BTW celkem by mě zajímalo, co jsi asi stahoval... :)
WanTo
Profil
Je nutný formát nebo to jde nějak vyřešit?
Jj, rozhodně budeš si muset naformátovat disk a nainstalovat Linux, na ten viry nedocházejí :-D
TIP
Profil
Antivirem sem to zkoušel,kdyby to vyřešil tak sem nic nepíšu...
WanTo
Profil
TIP
Jaký máš antivir? A jak jsi poznal, že vir máš? Obvykle když ho antivir najde, tak taky nabídne možnost smazat ho, popř. zavřít do truhly.
TIP
Profil
Mám NOD 32. Možnost smazat nepomůže...
WanTo
Profil
Jak se vir projevuje? Co dělá? Co se děje, když ho necháš smazat?
TIP
Profil
Ověvuje se mě tato hláška :
Gekon
Profil
Nouzový režim, spustit aktualizovaný Ad-aware, výsledky smazat, reset, a mělo by to fachat
japlavaren
Profil
no, a ked nie nouzový, tak si vyhľadaj, kde výr je, nabootuj z diskety, nahoď norton commander alebo volkov a zmaž ho tak. tak to na 99% ide
WanTo
Profil
no, a ked nie nouzový, tak si vyhľadaj, kde výr je, nabootuj z diskety, nahoď norton commander alebo volkov a zmaž ho tak. tak to na 99% ide
To ale musí mít FAT32, ne? Mně se nikdy nepodařilo dostat se z DOSu na svůj NTFS disk.
Acci
Profil
no, a ked nie nouzový
Kdy není nouzový režim?

výr
Slovensky se píše vir "výr"? Fakt to vypadá divně.

To ale musí mít FAT32, ne?
IMHO existuje záchranná disketa pro Windows XP, která by NTFS měla zvládnout.
Ján Kobezda
Profil
výr
je výr skalný, vták podobný sove

vír
je vírus, počítačový alebo živý

To ale musí mít FAT32, ne?
Na odstránenie takýchto vecí používam nejaké Linuxové LiveCD, napríklad SLAX
japlavaren
Profil
neni to jedno, či I alebo Y??
Hooonza
Profil *
Je to fakt virus? "Click here to get all available software" - to je reklama, ne hlášení antivirového programu, takhle se chová spyware, ne viry. Doporučuju prostudovat taky Spyware.cz a na počítač použít ještě Spyware Terminator, případně v kombinaci se Spybot S&D a AdAware.
pipen
Profil *
pred instalaci antiviru se me do koplu dostal nejaky vir anevim jak ho vymazat poradi nekdo
bukaj
Profil
pipen
pred instalaci antiviru se me do koplu dostal nejaky vir anevim jak ho vymazat poradi nekdo
rm -rf WINDOWS
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0