Autor Zpráva
davee
Profil
aktualne sa zamyslam nad zobrazovanim nahladu clanku na spravodajskom portali. mal byt nahlad obrazku (thumbnail 40x40) na titulnej stranke serveru klikatelny - ak ano, mal by klikat na zobrazenie clanku alebo kliknutim zobrazit plnu velkost obrazku? kam klika bezny navstevnik? ake mate skusenosti s uzivatelmi?
davee
Profil
... pod "obrazkom" som myslel foto k clanku, aby bolo jasno :)
Yuhů
Profil
obrázek určitě nech klikat na článek, zejména pokud bude vedle text a titulek. Proč? Protože to uživatel tak očekává (podívej se třeba na Novinky).

Teprve v článku dej možnost zvětšit obrázek.

Měl bych, davee, jednu prosbu. Mohl bys prosím psát s diakritikou? Mám slovenštinu moc rád a rád ji čtu, ale bez té diakritiky mi to nejde tak rychle. Netrvám na tom :-) Dík.
davee
Profil
môj názor bol skôr, aby obrázok neklikal vôbec. docela rád by som videl užívateľov v akcii, dám vedieť keď budú výsledky testov, ktoré chystáme.

v zobrazení článku máš určite pravdu.

jasne, je mi takmer jedno, či píšem s diakritikou alebo nie, väčšinou ju nepoužívam, aby som sa vyhol zbytočným problémom pri zobrazovaní. a osobne mám radšej anglickú klávesnicu kvôli niektorým znakom. pouvažjem ale nad tvojou poznámkou, možno je takých ľudí viac, nikdy ma to nenapadlo. dik.
Yuhů
Profil
Já na zpravodajských serverech klikám po fotkách. Možná to tak nedělají všichni, ale fotka je oblast, do které se myší rychle strefím a taky která mě zaujme. Tož tak.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0