Autor Zpráva
M4estr0
Profil
Zdravim...potreboval bych poradit
...ve škole nám zadali práci, že máme dělat web a máme mít grafiku dělanou ve photoshopu a já nevim jaký si mám dát rozlišení (velikost) dokumentu...potřeboval bych aby to šlo zobrazit na všech počítačích i se staršima a menšíma monitorama...
lubos_z_kotelny
Profil *
sirka do 780
M4estr0
Profil
a visku mam dat 1024...???nebo se ma dat mensi
lubos_z_kotelny
Profil *
to je jedno, svislej posuvnik se na webu snad bezne pouziva ne?
M4estr0
Profil
jj..:)
takže když zadam tyhle hodnoty a udělam design tak by se to mělo zobrazit správně i kdyz budou mit rozlišeni třeba 800x600???
jinak dik za odpovedi:)
koudi
Profil
ne
M4estr0
Profil
tak jaký mam zadat rozlišeny aby to šlo zobrazovat úplně všude...teda jestli to vubec jde???
lubos_z_kotelny
Profil *
jo, vzdycky je to o sirce - tak 20px na posuvnik (tak 95% win uzivatelu s malym rozlisenim ma browser maximalizovanej, teda krome me). a nejmensi rozliseni, na ktery se dneska optimalizuje je 800x600 (tusim ze ma asi 10-12%). howgh.
lubos_z_kotelny
Profil *
nikdy ale nmas 100% zejo, treba ja mam rozsireni all in one sidebar, ktery dela asi 30px prouzek a pak se mi weby optimalizovany na 1024 nevejdou... nikdy si nemuzes bejt jistej.
M4estr0
Profil
ok tak ja to nejak skusim...:)
koudi
Profil
btw. co to děláš za školu? - vyźadovat práce ve photoshopu je docela o hubu. Leda by měli nějakou super licenci, že by to svejm studentům mohli dávat legálně zadarmo
M4estr0
Profil
Soukroma graficka skola...:) a ve vypocetni technice nam zadali web
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0