Autor Zpráva
Marfig
Profil *
Dobrz den,
poradte prosim z vlastni zkusenosti nejakou dobrou sluzbu na statistiky pristupu, pouzivam www.cnw.cz, ale nejak se mi tam v tom blbe orientuje, proste chci zmenu.
Diky Martin

PS: Verze, ze bych si sam neco napsal me napdla, ale prijde mi to zbytecne.
habendorf
Profil
Toplist
Navrcholu
marfig
Profil
Nevite, jestli by slo (napr. jednim z navrzenych) sledovat i navstevnost jednotlivych stranek webu? Pridam treba aktualitu a chtel bych vedet, jak se ujala.
Diky Marfig
Acci
Profil
Pokud se zaregistrujete na Navrcholu a začnete tuto službu používat, můžete tyto statistiky sledovat. Třeba moje
marfig
Profil
diky, vypada to zajimave, prostuduji to
Yuhů
Profil
toplistem jde sledovat tak zvané vstupní stránky. Jsou vidět v denních přehledech. Ale v principu myslím žádná služba neposkytuje statistiky až na úroveň stránek (což je možná škoda, ale je to tak). Teoreticky lze udělat to, že si založíš na Toplistu více účtů a do různých stránek vložíš různé kódy.

Tady jsou kdyžtak toplistové statistiky z Jak psát web:

http://www.toplist.cz/stat/?menu=4096&menu=64&menu=1024&menu=256&menu= 4&menu=8&media=16&media=64&media=128&kdy=dnes&n=49306
ronnie
Profil
S tim toplistem nevim, mozna je placena verze jina, ale free verze mi pripada velmi orientecni. Presel jsem na placeny hosting a mam moznost vyuzivat AWStats statistiky, mas tam vse, co potrebujes. Detailni navstevnost vsech stranek na serveru, vstupni i vystupni stranky, treba nejzobrazovanejsi fotografie, pocet zobrazeni vsech stranek, prenos dat, pocet navstev jednotlivych ip adres, trvani navstev (na vteriny), hledana slovni spojeni, pocet zobrazeni chybovych stranek...a mnoho vic.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0