« 1 2 »
Autor Zpráva
Gekon
Profil
Dobrý večer, přátelé.
Omlouvám se za lehce off-topicoidní thread, ale myslím že už tady bylo propráno úplně všechno kromě toho, na jakém stroji vymýšlíte svá díla. Tak co? Kdo se přizná? :))
Axamith
Profil
Tak jó, já se přiznám. Minimum věcí píšu doma na železe, které by zasloužilo do muzea. Jsem rád, že mi na tom jedou win 95. V práci mám P4 2,66Ghz, 2GB Ram, 256MB Grafiku a nějakejch 150GB HDD. Takže jsem línej se loudat doma tak raději dělám po nocích v práci.
Hugo
Profil
Momentálně mám notebook AMD 1GHz, 224 MB, 20 GB HDD. Ale až se v září vrátím domů, tak tam na mě čeká pořádné počítadlo, už se těším až se této šunky zbavím.
Gekon
Profil
No vida, vida, už to z vás leze... sice jako z chlupaté deky, ale aspoň něco:)
Hugo
Profil
Gekon

Co taky čekáš, když založíš vlákno hodinu před půlnocí.
Gekon
Profil
Hugo
No právě, to je tady nejvíc starých mazáků:)
Hugo
Profil
Tak hodně štěstí, ja jdu spát :-).
lubos_z_kotelny
Profil *
noteboook hp compaq / intel celer(on) 1300mhz / 480mb ram / hdd 40gb / win xp home / a hlavne pripojeni "expres" 4mb od ceskejch telekomunistu...
bohuzel, na lepsi srot neni a asi dlouho nebude, je to dost zoufaly (asi si nedam ani opravit to upadly e na klavesnici, prtz min. 2 tejdny bez Site...) =(((
koudi
Profil
Starší mašinka: AMD 2500+ (běží tušim na 1,8), 1024rad, 120gb, 64grafika. Po těhle prázdninách si ale do nový školy asi koupim nějaký pořádný dělo :).
Gekon
Profil
Pentium 4 2,4 GHz, 1 GB DDRAM, 256 grafika, 80 disk, a Notebook: Acer, Celeron 1, 7 GHz, 256 DDR, sdílená VGA, 20 GB disk - jedním slovem ****
Miloš
Profil
USiSam (Urob si sám):
AMD Athlon XP 1700+, 512MB RAM, 80+40B HDD, nVidia GeForce 2 MX 400, SB Live, 19' CRT AOC, WinXP Prof, DVDR LG, modem microcom a 2Mbity od telekomunistů
Mistr
Profil
Gekon
na jakém stroji vymýšlíte svá díla
Povětšinou v mé hlavě. :-)
*Čvachta*
Profil *
Hm, moje pc je typu "Vyřazené komponenty"

123MB RAM
40GB HDD
Celeron 700mHz
Grafika s pamětí 16MB

Všechny komponenty byly vyřezeny, protože chybovaly. Ale mě jedou...
-error414
Profil *
amd athlon 2800+, 512ram, r9800pro 128.

ale vetinou delam na NB sempron 3300+, 1024ram, a nejaka inegrovana grafika nic moc ale na programovani to staci
Timy
Profil
Gekon
"Na jakém stroji píšete weby?"
Na psacím stroji :o).

(pardon, lákalo to)
Mistr
Profil
Ale zajímavé je, jak si každý ten svůj počítač haní. Snad nikdo o něm nenapsal, že je to dobrý stroj či že je obstojný apod. Všichni pořád jen "no, nic moc to není", "po prázdninách budu měnit", "je to šunka" nebo "brzy bude nový" apod.
Hugo
Profil
Mistr

Ja jsem se svym pocitacem spokojeny, bohuzel jsem v tuto chvili asi 1 000 km od neho a musi pouzivat pomaly notebook s widlema, ale uz jen tri mesice :-).
Leo
Profil
No ja mam notebook asi pet let stary, postupne mu odpadavaji jednotlive casti (napriklad odesla disketova jednotka, a obcas po transportu blbne monitor), a chystal jsem se uz nekolikat koupit novy, ale mam ho rad a je prakticky maly (o malinko vetsi nez A4, presneji 305x250 mm) a lehky, takze se vejde vsude. Leo
Jenda122
Profil
Intel Celeron D 2,79GHz, 256MB RAM, 80GB HDD, Mandrake 10.1 + WinXP Home, 64MB Graf., Chello starter (512/128 kbps, 5GB fup (po překročení rychlost 64/64)) 17" Hansol 1024x768@85Hz
Marty
Profil
Počítač - AMD Athlon 3400, 1GB RAM, 256 grafika a 200GB disk
Notebook - 1.4 ICeleron M, 256 RAM, 40GB disk
Počítač sloužící jako podložka tiskárny (též důležité k práci) - Celeron 1.7, 512RAM, 10GB disk

A jsem naprosto spokojen. Nevím proč nadáváte na technicky podobné notebooky, pracovat i s grafikou se na nich dá dobře a na hraní her to stejně nikdy nebude mít monitor.
Jenda122
Profil
Jo a předtím jsem měl AMD K6 300MHz, 48MB RAM, 2GB HDD, 2MB Graf.
Hugo
Profil
A ja mel kdysi IQ151. Ale weby jsem na tom nedelal.
havs
Profil
asi je to tím, že jsem postarší, nebo že jsem přišel k PC od hald hlíny, ale jsem spokojený se svým Siemens Scenic 600 - 500MHz/384MB (asi haldovka z Něměcka) a monitor 17” téže značky, pro webařinu je to až, až :-)
24k
Profil *
2200+ amd, 512 ram, radeon 9600+, LCD Samsung 17

a jsem spokojenej, hry nehraju krom PSA ( a na spousteni PSPADU, APACHE a jistych grafickych programu mi tohle staci bohate, tak nevim na co si porad stezujete vsichni)
HeWeR
Profil
PIII 800Mhz; 256MB RAM, 20 GB disk - až na disk mi vše stačí, nemám počítač na hraní
multimediální klávesnice, optická bezdrátová myš, repro 5.1 - to jsou věci na které si prostě potrpím
monitor jsem měl (ještě před měsícem) 14'' 800x600 na 59Hz
koupil jsem si 19'' LCD
:)) jsem spokojený.
rmaslo
Profil *
Celeron 2.4 512MB RAM, ale základ psaní webů jsou monitory!
Hodně monitorů :-)
Mrkněte sem a vsaďte se, že něco takovýho nikdo nepoužívá.
http://rmaslo.archa.cz/sestava/
Robert

PS: Pro Yahů: jakpsateb.cz používám hrozně moc, je to pro mě č.1 ze všech webů ohledně CSS a HTML problematiky, je skvěle napsanej, vychází to všechno z praxe - tady pochopím to co bych jinde hledal hodinu za tři minuty. Prostě moc díky. A článek k volbám - naprostý souhlas, chválím občanský postoj atd ... Prostě mám Tě rád. :-)
Mistr
Profil
rmaslo
Zdravím, využiji, že děláš ve firmě Archa a obrátím se na Tebe s dotazem: Co dělá Hugo Švec? Žije ten člověk ještě? Pokoušíme se ho uhnat všemožnými způsoby a nic. Není nemocný nebo v zahraničí či něco podobného?

Ostatním účastníkům této diskuze se omlouvám za obtěžování tímto problémem.
mila
Profil
PII 400,
Troufal bych si tvrdit, že podobná konfigurace by stačila 90% uživatelů, když nepočítám hráče.
WinXP na tom jedou v poho...
24k
Profil *
rmaslo> to ne, ja uz bych na CRT monitor nekoukal
rmaslo
Profil *
24k> jo taky bych upgradoval :-) ... ale takhle 3 monitory mi vyhovujou fakt maximálně. Když mám třeba admina vedle a vidim jak se všechny ty pole jmenujou (bez přepínání). Zkoušel jsem různý viruální desktopy apod a prostě to nejde ani srovnat.

U LCD je problém s různou velikostí pixlu a s tim že je ze 768 na 800 fakt nepředělam :-(. Takže potřeba jít o rozlišení vejš... A z hlediska budoucnosti se určitě brzo začnou vyskytovat weby co budou dělaný na 1024 šířkově. Takže je potřeba aby ty co jsou na výšku byly 1024 x 1280 a to vychází na 17ky ... a k tomu je potřeba 1600 x 1200 doprostřed a z hlediska velikosti pixelu to vychází na 21" :-(. Při dnešních cenách celkem tak 35k za monitory. Bude to, bude to hezký, ale ještě počkam až ceny trochu klesnou ...
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0