Autor Zpráva
jacky
Profil *
zdravim..
myslim ze tu takato tema nebola ale keby hej tak dajte pls link..

mam web ktori ma navstevnost priblizne 160 ludi za tyzden (nie za den :-) )..(nie je to ziadny proficky web-- uplne amatersky)
chcel by som si tam umiestnit reklamu za ktoru by som dostaval nejake prachy (bud cez ucet alebo aj inak..)
mam 2 otazky:
1. Odkial (koho.coho :-) ) reklamu si mam dat na web??
2. môzu tie prachy prichadzat na ucet (napr. tatovi.. ale niekomu kto ma 18 rokov) aj ked to nema nejako ,,zaregistrovane,,?? (lebo som niekde cital ze ked to nemam zaregistrovane ako zarobkovu cinnost tak nemozu potom tie prachy prichadzat na ucet..)

dik.. (fakt tomu nerozumiem. :-) )
Gekon
Profil
jacky
Buď si jist(á), že tohle už tady bylo:))
1.) peníze dostaneš od spousty lidí, nejdřív bych ale přecijenom zvýšil návštěvnost.... až to bude 160 denně, bude to mít smysl... na to Ti poslouží třeba:
www.banner.cz
www.billboard.cz
www.etarget.cz
www.vcela.net
www.reklama.cz
www.ireklama.cz
www.vydelek-na-internetu.websnadno.cz
a další...

2.) peníze asi budou muset na účet, a to osobě starší 18ti let, ale většinou si to najdeš v podmínkách té konkrétní firmy
jacky
Profil *
diki.. a nijako sa tym neporusuje ziadny zakon??
Zahon
Profil
samozřejmě že ne. Vše je zcela legální.
jacky
Profil *
ok..diki..
Coolio
Profil *
Nuz...

Moc sa tiez v tom nevyznam, ale neni tam problem s danami a so zivnostou? ved za poskytovanie reklamy ked sa dostavaju prachy, tak predsa to je cinnost za ucelom ziskavania penazi, ne? a netreba mat na to zivnost? alebo to vsetko zabezpecju majitelia uz vyssie spominanych serverov?

A co ked to xce niekto robit na vlstnu päst? potom treba mat zivnost?
jacky
Profil *
no presne.. toto som myslel.
neviete niekto teda poradit??
insert
Profil *
zivnost musi mat len ked chce vydat fakturu!!! (ale to niekoho poprosis)
ale ked to ide na ucet tak to moze ist aj na otcov ucet!!! alebo hocikoho ineho
jacky
Profil *
hej.. a nikto z toho nebude mat teda ziadny problem? (aby vsetko bolo legalne..)
insert
Profil *
nie nebude..vsetko je ok
insert
Profil *
inac aj ja to mam od AUKRA a za jedno kliknutie mas 0,70Čk ved pozri www.nokia.weblahko.sk
jacky
Profil *
ok..lenze ja nemam 18 rokov.. takze to môzem dat na niekoho ineho ucet( napr. tatov,mamim) a budem to mat na svojich strankach..??
s danami to je ako? (netreba to zdanovat? alebo sa to automaticky alebo ako??)??
dik
insert
Profil *
ani ja nemam 18 ja mam 13 ty to mozes dat na ucet hocikomu...oni poslu peniaze na ucet (ked si ich budes chciet vybrat) nevem jak je to s danami ale ty nemusis robit nic...
jacky
Profil *
ok.. s tym aukrom mas ake skusenosti?? (alebo aj ostatni??)?
uz si dosiahol tu sumu 800Kč aby ti to mohli poslat??
insert
Profil *
mam to len 2 tyzdne..takze este nie
jacky
Profil *
ok.. a mas skusenosti iba s touto reklamou alebo s aj s niecim inym??

ak mate niekto na svojich strankach reklamu od Aukra tak dajte pls vediet ake mate skusenosti.. dik
insert
Profil *
len stouto zatial....a nic ti nemozem povedat lebo som si este peniaze nevybral...ale zatial je vsetko ok
jacky
Profil *
ok..diki..
jacky
Profil *
napiste pls aky je podla vas najlepsi server na platenu reklamu (server ktoreho reklamu ked uverejnim tak budem dostavat peniaze)

podla mna (zatial :-) ) je najlepsi Aukro.. ostatne sa mi moc ,,nepozdavali..
napiste pls aj ake mate skusenosti s tymito strankami (na platenu reklamu)- (ak mate nejake skusenosti )
dik
jacky
Profil *
takze nikto nemate skusenosti z niektorymi servermi na uverejnovanie platenej reklamy???
nepoznate aj ine stranky s platenou reklamou ako su hore uvedene (od clena Gekon)??
dik
jacky
Profil *
som pozeral www.aukro.cz a tam ked chcem aby mi platili za tu reklamu tak musim mat zivnostensky list.. (aby to mohlo ist cez fakturu)

neviete kde sa to da bez ZL??
majo777
Profil *
nepoznate aj nejaku spoločnosť ktora plati za zobrazenie banneru alebi ine
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0