Autor Zpráva
Fuckaroo
Profil *
Zdravím,vysvětlím vám mou situaci a doufám,že mi poradíte:
Pokusím se vysvětlit co nejpodrobněji.

Takže máme tady 2PC: na prvním PC je 200GB harddisk (tento slouží k uložení MP3,video atd.) není důležitý. dále pak 40GB harddisk (na tomto je Windows a virus) - a ted mě zajímá jestli když vezmu HARDDISK (40GB) z prvního PC (nezapomente tento harddisk je nakažen virem) a přesunu ho do druhého PC a připojím tak mě zajímá jestli ihned po připojení se DRUHÉ PC nakazí také?

neptejte se proč to chci udělat,jen mi odpovězte jestli hrozí nákaza z z toho prvního 40GB hard. druhému PC..-

Předem díky za každou radu.
Fuckaroo
Profil *
PS: v druhém PC je také Harddisk s Windows.
djlj
Profil
Fuckaroo
To je individuální. Záleží, co tam je za vir.
Fuckaroo
Profil *
To je individuální. Záleží, co tam je za vir.

Tento vir doslova "MĚNÍ" soubory,složky.
Jejih zákl.hodnoty a údaje.
napadá exe soubory (jako většina) a jako první věc co "pohltil" byla : EXPLORER.

a proto se ptám jestli když ho připojím tak jestli může nakazit zdravé PC ?? (v tom druhém PC je AVG,Kerio Personal Firewall,Ad-Aware,Spybot atd.)
DoubleThink
Profil *
Virus je program jako každý jiný - aby mohl fungovat, musí být spuštěný. To znamená, že ho většinou najdeš v procesech.
Spolehlivě se dá taky nalézt v registrech - v části která určuje, které programy se maji spouštět po startu.

Samotné připojení disku by ho nemělo aktivovat (pokud vím, pevné disky nemají ve Win defaultně povolen autorun).
Každopádně nic nezkazíš, když na tom prvním budeš mít antivirus (třeba nějakou 30denní trial verzi)
Fuckaroo
Profil *
DoubleThink

Díky moc za odpověď.
To jsem potřeboval slyšet.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0