« 1 2 »
Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Ahoj, když chci vypnout pc tak se mi vždy zobrazi nabitka..Tento program se ukončuje.A vždy je to jen Rundll32.exe..Nevite co to zpusobuje? A jak to vypnout??
Diky za odpověď
Dero
Profil
Nějaká dynamicky linkovaná knihovna asi odmítá opustit paměť. Prostě klikni na ukončit, nečekej.
Anonymní
Profil *
Ahoj mám stejný problém, dá se to nějak odstranit, kromě reinstalací Windows.
Anonymní
Profil *
Potreboval bych aby mi nekdo pls hodil vsechny soubory typu "rundll" na net abych je mohl sosnout pls.... Jsem je omylem pred tremi dny znicil a ted jsem zjistil ze nemuzu spustit zadnej systemovej procer pls rychle dost to specha.....
djlj
Profil
Anonymní
Přeinstaluj Windows.
Káče
Profil *
Jen jsem se chtěla zeptat.Po instalaci lištičky,jsem chtěla vypnout počítač a ukázalo se mi tam,že program Rundll32exe neodpovídá.Může mi prosím někdo poradit???


Díky
ricardo
Profil *
kdyz kliknu pristup a vychozi nastaveni programu, zobrazi se mi, system windows nemuze nalezt rundll 32 exe. poradte mi co s tim .
ricardo
Profil *
kdyz kliknu pristup a vychozi nastaveni programu, zobrazi se mi, system windovs nemuze nalezt rundll 32 exe, poradte mi co s tim.
Manas
Profil *
Chtel jsem se zeptat pri spusteni se my otevre Rundll ze je chyba co stim dik moc
djlj
Profil
ricardo, Manas
Přeinstaluj Windows (opravnou instalcí).
tereza
Profil *
Ahoj .. jelikož sem pěkně blbá ale jako dost odstranila sem si z PC rundll.exe páš sem měla stejej problém jako tady všichni.. byl by tu někdo tak laskavý a poslala by mi tyto knihovny na email.. jelikož říkám že sem ***** tak je dost možný že to jen tak přeposlat nejde.. ale fakt prosím kdyby byla třeba jen možnost kde to sehnat budu moc ráda a hlavně budu moc vděčná.. prosím pomocte mi! kdyžtak ZahorovaT@seznam.cz nebo icq 322899887 prosíííím ... Tereza
koudi
Profil
Netušil jsem, jak snadné může být odstranit tuhle knihovnu :)
tereza
Profil *
hehe.. nom.. :( je no.... ale potřebuju ještě navíc ne do XP ale do win 98.. plííííííís neznáte ještě někoho kdo by měl tenhle procesor?... plíííís pomoooooooooc
tereza
Profil *
a ráda byc htřeba windows přeinstalovala ale to by mi ten debža co mi tenhle pécák prodával musel dát i instalační CD.. :D
YoSarin
Profil
koudi
Já jsem ani netušil že je tak populární ji smazat. :)
Gekon
Profil
tereza
1.) Procesor a operační systém je něco jiného
2.) Tak řekni tomu debžovi, co ti ten pécák prodal, ať ti to instalační CD dá teď.
koudi
Profil
YoSarin
Já jsem ani netušil že je tak populární ji smazat. :)
Je vidět, že FEL je škola k ničemu. Učej nás tam hromadu nesmyslů, ale o těhle novejch trendech nám nikdo nic neřekne :)
tereza
Profil *
no jasně mluvte na mě jako na ******.. povídám že o tom nic nevim. já chtěla jenom pomoct.. a je mi 15 takže nějakou školu jako vy všichni fakt ještě nemám a asi nikdy mít nebudu přišla sem si pro radu .. jinak ten počítač mám už docela dlouho a nevim kde ten člověk zkončil a ani mě to nezajímá.. (možná jen kvůli tomu CD :-D)
Davex
Profil
Pokud máš někde na disku nakopírované instalační soubory Win98, tak rundll.exe je v archivu WIN98_44.CAB a lze ho z něj rozbalit např. WinRarem.
Joker
Profil
Je vidět, že FEL je škola k ničemu. Učej nás tam hromadu nesmyslů, ale o těhle novejch trendech nám nikdo nic neřekne :)
To není novej trend, to je setrvalý stav :-)
Už kdysi za dob DOSu kámoš potřeboval víc místa na disku, všiml si na C: nějakých divných souborů msdos.sys a io.sys, tak je smazal a pak se divil, že mu nejde počítač :)
A já sám kdysi dávno udělal "upgrade" DOSu (5.1 na 6.22) tak, že jsem smazal soubory msdos.sys, io.sys a command.com a potom je tam nakopíroval ze spouštěcí diskety novějšího DOSu... a pak se divil, že mi nejde počítač :)
YoSarin
Profil
Joker
Takhle jsem jednou tůnil na Kubuntu MySQL - nešlo nainstalovat, tak jsem smázl komplet celý /etc/mysql a pak jsem se divil že MySQL nemůže najít konfigurační soubory... ;)
Ale to už jsme trochu OT
Joker
Profil
YoSarin
Ale to už jsme trochu OT
Každopádně poučení má být: Když nevíš k čemu ten soubor je, tak ho nemaž

ad rundll32.exe, ještě by ho mohl někdo kdo má Win98 někam nahrát... teoreticky je to teda SW pirátství, ale v tomhle případě by se to snad dalo tolerovat
korzoo
Profil
pomocou google search :)... ale možno som mimo...
tereza
Profil *
Když nevíš k čemu ten soubor je, tak ho nemaž [b][/b] z tohoto už jsem se poučila.. :D
tereza
Profil *
korzoo - a je to i pro win 98??
ricky20
Profil *
Mam takovy problem nechal sem si vyhledat viry pomocí AVG 7 pak je odstranil a ted se mi tam pokazdy kdyz zapnu PC objevi chyba RunDLL prosim o pomoc
Tereza1
Profil *
už mě to sere.. mám stejnej problém jako ty *ricky20* achjoricky20
Mistr
Profil
Tady se neinspirujete? http://support.microsoft.com/kb/835834/cs

Tereza1
už mě to sere
Pozor, milostivá, na to odborné výrazivo.
bukaj
Profil
Tereza1
Přejdi na Linux.
havs
Profil
W98 - C:WINDOWS - RUNDLL.EXE + RUNDLL32.EXE:
http://havel3.ralsko.net/downl/rundll.zip
...ale nebude tam dlouho - kvůlima pirátství, jak psáno výše.
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0