Autor Zpráva
pE eLL
Profil
nakupujete nekdo bezne v zahranici treba na amozon aj?? chtel bych stama dve knizky a nejak se mi nechce resit placeni v zahranici aj
quinux
Profil
mi nechce resit placeni v zahranici

myslíšte, že vám to pošlou zadarmo? :o)
Gekon
Profil
quinux
spíš to myslí tak, že nechce zkoumat zdlouhavé a nudné podmínky pro platbu do zahraničí?
quinux
Profil
Gekon

Aha no když to myslí takhle, tak to nevím jak provede. Nejsem si jist, ale na amazonu se dá platit přes paypal, takže založit účet tam a poslat peníze. Jinak jakákoliv jiná platba než kartou buď neexistuje nebo je zdlouhavá.

pE eLL

Další věc, kterou by sis měl uvědomit, jestli opravdu chceš nakupovat v zahraničí a jestli by nebylo se lepší poohlédnout po českém prodejci. Poštovné a balné obzvláště z USA je někdy vyšší než cena produtktu, protože americké shopy nejčastěji do evropy dodávají přes DHL což je jedna z nejdražších přepravních služeb.
pE eLL
Profil
gekon: presne nechcou se mi resit podminky -

geniux: chtel jsem si sehnat nejakou lepsi knihu o AJAX jenze v cr sem nenasel ani nejaky delsi clanek natoz knihu.

jinak celkove jsem to myslel tak ze pokud si tam nekdo obednava veci tak by mi dve knizky mohl pridat ke svoji obednavce a ja bych mu cenu i s nejakyma penezma navic za post a ochotu poslal.
Richi
Profil
můžeš si to objednat z amazonu z nemecka ale kolik bude přesne dělat doprava netuším ale asi mín než z USa
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0