Autor Zpráva
ZIMINIX
Profil
Co myslíte, je vhodné ( co se týče toho oddělení logiky a prezentace ) aby se ve speciálních Smarty funkcích, které se používají ( myslím, že pouze ) v šablonách používalo xHTML? Já bych řekl ,že ano, když ten obsah stejně nejde do PHPčka ale do xHTML. Ale zase se v tom používá PHP v těch funkcích tak nevím. Jaký je Váš názor? Děkuji za všechny užitečné názor
habendorf
Profil
Popravdě řečeno, vůbec tu otázku nechápu.
ZIMINIX
Profil
Smarty je šablonovací systém. Můžeš si udělat odděleně funkce, který se pak daj používat v šablonách(xHTML). Třeba ti ta funkce vybere název z databáze podle času. Používá se tam PHP. A měl by zajímal váš názor, jestli když ta funkce bude vracet nějakou hodnotu, tak jestli by podle Vás ta hodnota mohla být upravená xHTML tagama.
stribny
Profil
To je asi jedno, ne? Nevidm v tom zadny problem, pokud ti to pak bude fungovat jak ma :]

Proc by funkce nemohla vratit regulerni html vystup opravdu netusim..
ZIMINIX
Profil
U tohoto systému jde o oddělení skriptu a vzhledu. A mě jde o to jestli se tímhle ten princip neporuší.
mata
Profil
Vždyť je přeco jedno, co do šablon namastím za značky - záleží na tom, jestli chci mít HTML nebo XHTML výstup. Také musím vědět co mi tam pošle programátor - když udělám xhtml šablony a z redakčáku mi tam vleze html bez uzavřených značek atd. tak je nesmysl do šablon dělat xhtml.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0