« 1 2 »
Autor Zpráva
Gekon
Pardón za OT, ale poslední dobou to tady celkem skomírá, takže touto cestou bych se pokusil o oživení.
Hrajete nějaké hry? Pokud ano, tak jak často?
jozob
Často sa hrám na webdesignéra. Ale inak už nič.
Leo
Proc oziveni? Tady to je diskuzni forum o tvorbe stranek apod. ne chat o nasich zalibach. Pokud mate pocit, ze to skomira, bezte do hospody. Leo
Gekon
Leo
Dobrý nápad. Vyjímečně.
Gekon
Už nikdo nic?
WanTo
Jestli je to tak potřeba :-)

Jedině OpenTTD.
Gekon
WanTo
To je tak jediné, co na tom rozběháš, co? :))
llook
Poslední dobou jsem si semtam zahrál black jack na http://cz.games.sportingbet.cz/c/content/home.html Teď mám ale před výplatou a tak přestávám utrácet za blbosti (a hrát o "funny money" mě nebaví).
Konvenční hry jsem hrával na střední škole (když v místnosti šla ze tří míst střelba, ze dvou zvuk motoru a z dalších pěti Happy Tree Friends, tak ani nic jiného dělat nešlo), teď už nějak nehraju.
WanTo
Náhodou, kdyby mi šla 3D grafika (jen o malinko lepší karta), tak si zahraju třeba i Counter Strike, Enemy Teritory, Neverwinter Nights a určitě by se toho ještě našlo :-)

Až bude ten PS3, co má běžet na Linuxu, to si pak zahrajeme :-D
Gekon
llook
Myslím, že jsi chodil na stejnou školu jako já.
flz
ja hram vsetky fantasy rpg a neviem sa zbavit zavislosti na warcraft a counter strike :D chvala bohu, ze som nezacal hrat WoW... to by som asi zabudol ako vyzera denne svetlo
llook
Gekon
Snad ne http://skolahostivar.cz/ ?
habendorf
Hrajete nějaké hry? Pokud ano, tak jak často?
Ano, licitovaný mariáš každý pátek v místní hospodě.

Na počítači už jsem nehrál dlouho nic, naposled kdysi dávno skvělého Max Payna. Ale nejlepší stejně byla "Knight Lore" na ZX Spectrum :o)
Marty
Zrovna včera jsem hrál něco jako Need for Speed na PSP v Datartu. Jinak doporučuji Pistolky, lžičkovanou (mlácení se lžičkami drženými v ústech po hlavě) nebo kanastu. Čest
otaznicek
Profil *
ne, max. flashovky na netu. miluju fancy pants advetrure =))) the classroom, bowman, base jumping z miniclipu a takovy mozkove nenarocny hovadinky =) normalni PC hry me nebavej (dobry byly jedine the movies) a ta moje sunka by to stejne neutahla =)
djlj
Hrajete nějaké hry?
Nejraději mám NFS Porsche a Midtown Madness a taky MS Train Simulator.

Pokud ano, tak jak často?
Zřídkakdy, naposledy před pár měsíci :(.
Gekon
llook
Ne, tak na tuhle ne, ale hodina výpočetky tam vypadá podobně:)
Richi
Já ujíždím už nějaký ten pátek na War Rocku
http://www.1000onlineher.wz.cz/war-rock.html
marat
Profesionálně Counter-strike: SOURCE :)) je prostě nejlepší...
mila
Poslední hra co jsem pustil na compu byly heroes3. To je také cca limit mého hardware.
Jinak jsem se dostal nějak PS2 a Ritchet a Clark (či jak se to píše). U toho jsem zvládl prosedět mnoho hodin.
Jinak ale doporučuji bridge:)
filip186
moje poslední hra kterou jsem hrál je GTA:SA :-D
Ram(pa)
Profil *
Já hraju po netu Call of Duty 2. Hodně často.
RPG
Já můžu doporučit Deus Ex ... Opravdu, snad jediná hra u které si člověk může vybrat a u které musí přemýšlet. :o) Dobré, přestože je to sedm let staré.
Timy
Moje nejoblíbenější hry: AoE II, Baldur's gate, warcraft, HoMAM (II a III, IV jsem nehrál a V se mi nelíbila) a Warcraft. V podstatě jsem jinou hru pořádně nehrál. Snad ještě Might and Magic 6 a 7, ale to bych do oblíbených asi nezařadil... Poslední tak rok už skoro nehraju, jen když je fakt nuda.
RPG
Timy
První díly HoMAM byly roztomilé. :o)
koudi
Já si občas zahraju hitman 2: silent assasin. Ale opravdu jen občas - postupuju přibližně tempem (zprůměrováno) 0,6mise/měsíc :)
thingwath
Zkuste si Frozen Bubble. http://www.frozen-bubble.org/
Anonymní
Profil *
koudi
to je celkom fajn 6 misi za 10 mesiacov :-P
Mac
Profil *
Mám rád Carcassonne, je super a dá sa hrať na všetkých platformách (linoleum, koberec, parkety, stôl).
BENY
Profil *
Jí jsem donedávna rál CoD2 a taky online hru runescape, ale teď jsem začal s HaTMatiLkou a myslím, že je to o dost lepší =)).
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0