« 1 2
Autor Zpráva
BENY
Profil *
Jí jsem donedávna rál CoD2 a taky online hru runescape, ale teď jsem začal s HaTMatiLkou a myslím, že je to o dost lepší =)).
HeWeR
Taky si všímáte, že spousta lidí, kteří dělají stránky hry nehrajou, protože "to jejich mašina nerozjede"? Řadím se mezi ně. V čase, který bych normálně věnoval hraní dělám stránky.

Jen tak zběžně… CS mě nebavilo, před měsícem jsem ho odinstaloval (PhotoShopu nestačilo 20MB na disku :)). Kdysi jsem hrál Splinter-Cella (jedničku, dvojku ani trojku nerozjedu). Taky Half Life (jedničku, pochopitelně) - tam jsem se dostal až na tu cizí planetu (pak mě to nebavilo). Jedinou hru, kterou mám nyní nainstalovanou je GTA: SA a to jen kvůli bratrovy. Když je nuda, tak si to hraju asi stylem: "zapnu - du dělat misi - nepodaří se - ukončuju hru - jdu číst blogy". Taky NFS: U (zase jedničky, dvojky se sekaly) - u nich jsem vydržel dlouho (možná díky skvělému soundtracku).

Většinu her nedohraju. Upřímě, dohrál jsem v životě jen dvě hry - Max Payna a Spinter-cella.

Dnes mám strach si koupit lepší počítač (potom by mi nic nebránilo hrát nejnovější hry a na web design bych třeba úplně zanevřel :)).
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.