Autor Zpráva
ZIMINIX
Profil
Už mě to fakt nebaví. Dnes je to třetí den co mi nejede na Seznamu hlavní email.
Jak jste na tom vy? Zajímá mě jak to jede ostatním.

Je ale zajímavé, že nejedou jenom nějaké účty. Protože třeba účet, který jsem si zakládal asi před měsícem jako pokusný jede. Tak nevím.

--- Sry, ale vhodnější rubrika tu nebyla. ---
Dero
Profil
http://zive.cz/h/Bleskovky/AR.asp?ARI=130213
Bubák
Profil *
Údajně 1/6 stránek pořád nejede, jenak nevím víc, než že moje schránka jede a co píšou na zive.cz
http://zive.cz/h/Bleskovky/AR.asp?ARI=130213
kohout
Profil
Co jsem zatím zjišťoval, tak nejedou jen 2000 MB schránky.
HeWeR
Profil
Celý den má výpadky Sklik, e-mail nejede, na Spolužácích blblo přihlášení…
Bubák
Profil *
kohout Mám 2000 MB schránku a jede. Výpadek jsem měl jen jednu noc, když Seznam spadnul, Příští dej jsem spustil PC něco před polednem a do pošty jsem se dostal.
sutr
Profil
V seznamu jsou neschopní jedinci už jsem se přestěhoval jinam. A ten email mi nejede ani dnes ...

update:ted jsem se znova juknul a už jede ... mám tam 98 zpráv za poslední dva dny všechno ostatní šlo do háje(od 3.7) a to mám pocit, že i půlka ze včerejška je v čudu

adios seznam...
sutr
Profil
6 dní emailů v pr*eli je hrozně moc na jakkoliv neschopnou společnost či jedince ... seznam je extrém ve všem (pardon možná sem měl napsat exkrement)
djlj
Profil
sutr
A cos čekal? Pamatuj, že přece používáš freemail, tam ti za nic neručí... Když by sis za službu platil, neřeknu, ale takhle...
Jay Jay
Profil
sutr : dle mého názoru má seznam nejhorší e-mail ze všech, naprostá nespolehlivost ;o)
HeWeR
Profil
djlj
Pamatuj, že přece používáš freemail, tam ti za nic neručí
Ne, já jim platím. Reklamou. A nejlepší je, že můžu kdykoli odejít vydělávat jinému poskytovateli.
annri
Profil *
Mně už to taky pěkně se...Taky mi to pořád nejede,přihlásím se a okno se mi furt dokola načítá a píše to chybu...
Zahon
Profil
Seznam je v poslední době vůbec nějaký rozhozený.. ale aby to tady Yuhů celé nesmazal :-D
HeWeR
Profil
annri
Pokud vím, tak Seznam razantně změnil své bezpečností opatření ohledně e-mailu a dalších serverů, takže výpadky by neměly být (po novém roce bude mít dokonce vlastní serverovnu). Nebude spíše problém v tobě (připojení, prohlížeč apod.)?

Zahon
Seznam má v současné nejlepší hardware ze všech českých portálů. V čem ti připadá rozhozený?
Zahon
Profil
HeWeR
mám své důvody, nechtěl bych to tu rozmazávat ;-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0