Autor Zpráva
Walter
Profil *
Mate nekdo zkusenosti s Ebay? Prihodil jsem ne jednu vec o 2 eura nez ten predemnou, a vyjel mi hned text ze nekdo uz dal o pul eura vic, coz je nepravdepodobne, protoze behem 2 sekund se to 3krat za sebou stat nemuze.
DJ Miky
Profil
Walter
Všechno je možné... Mně taky v jedné diskusi někdo zareagoval na dotaz do šesti vteřin...
Merik
Profil *
Pokud ma nekdo nastavene flexiblni prihazovani, Ebay za neho sam prihazuje az do stanovene vyse. Pr. vec ma aktualni cenu 1 euro, kupujici A nastavi maximalni 10 Euro, cena se zvysi na 2 Eura, ale system za nej automaticky prihazuje az do vyse 10 euro
Walter
Profil *
Dik
Walter
Profil *
Uz jen posledni otazka.

Jak lze nastavit v mem uz. menu flexibilni prihazovani.
habendorf
Profil
Jak lze nastavit v mem uz. menu flexibilni prihazovani.

To se nenastavuje. Prostě zadáváš maximální cenu za kterou jsi ochoten koupit a systém za tebe přihazuje sám.
Tommygun
Profil *
Ahoj, mohl bych mě někdo poradit jak to na ebay vůbec funguje ? Moje znalosti angličtiny jsou velmi slabé a tak jsem na ebay docela mimo mísu. Díky
nightfish
Profil
funguje to jako jakákoliv jiná aukce - zaregistruješ se a přihazuješ na předměty
pro začátek doporučuji navštívit "polskou" kopii - aukro.cz, tam je dobře popsané co a jak...
Leo
Profil
Na ebay jsem nakoupil radu knih, platil pres PayPal, k naproste spokojenosti, coz mi pripomina, ze mi uz vyprsela platnost internetove karty... Jinak pro prihazovani je dobra rada - zacnete s tim az TESNE pred vyprsenim nabidky, pokud si reknete prihodim co nejdriv at mam vetsi sanci tak vetsi sanci nemate, maximalne si jen zvysite cenu za kterou to nakonec koupite :-) Leo
habendorf
Profil
Já na ebay kupuju i prodávám, platím a inkasuji buď přes PayPal, nebo online bankingem k eur účtu v Reichu. Vždy naprostá spokojenost, absolutně žádné problémy.
Wampi
Profil *
Seznam i internetových aukcí než je Ebay, včetně hodnocení, počtu uživatelů atd. najdete na http://aukce-online.info/
Micki
Profil *
Neví prosím někdo jak zaplatit na on-line www.amazon.com?Registrace šla hladce ale po připsání věcí do nákupního koše jsem nevěděla jak dál pokračovat,kam najet abych mohla zaplatit.Díky Micki
sandonorrico
Profil *
Ahoj lidi, náhodou jsem přihodil na americkém ebayi na jeden notebook a vítězím, poradíte někdo, jak se to ke mě dostane, když nemám konto v dolarech? Jak to funguje? Já teď navím, co bude....Dík
sandonorrico
Profil *
Co je to Paypal? Jak si ho zřídím? Dík
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0