Autor Zpráva
Mac
Profil *
Tak ma letmo napadlo. Čo si myslíte o tom, že by RSS mohlo byť negatývne pre návštevnosť webu. Prídem ak zaznamenám nový článok v čítačke, ale prečítam si iba čo ma zaujím a zvyšok webu nenavštívim. Taktiež to môže byť aj nevýhodné pre reklamu počítanú na zobrazenie. Samozrejme nespochybňujem genialitu tohoto kanála. Iba čisto teoreticky.
thingwath
Profil
Blogy které poskytují celé články přes RSS si například čtu jenom ve čtečce. Co na tom?
Mac
Profil *
Práve to som myslel, malé, špecializované, odborné weby (blogy) môžu práve takto strácať návštevnosť. Zaujímavé.
thingwath
Profil
To je hodně, hodně relativní. Já si ten blog přečtu. Co tedy mizí?
Hugo
Profil
Mac

Pokud nechceš na webu vydělat, tak je snad jedno jestli si to někdo přečte v RSS čtečce nebo v prohlížeči.
Mac
Profil *
Môžu miznúť napr. komentáre.
thingwath
Profil
Proč?
Mac
Profil *
Ak si celý blog prečítam z čítačky, nebudem z nej reagovať na príspevok. Teoreticky. Relativne to je možné.
Hugo
Profil
Pokud někdo chce napsat skutečně něco rozumného, tak do té diskuze vleze, pokud chce jen plácnout kravinu, tak je imho lepší, když zůstane pouze u RSS.
thingwath
Profil
Když na něco reagovat chci, tak na to reaguji. Není nejmenší problém si to otevřít v browseru. Spíš mě štvou blogy, které zcela bezdůvodně ze čtečky číst nemůžu.
Mac
Profil *
Hugo - súhlasím.
Ja by som celý blog do čítačky nedal. Okrem toho je slušné, ak chcem blog čítať, tak ho aj navštívim. Aspoň bude autor vedieť približne kto mu tam leze.

Z čítačky nevidím komentáre, ktoré ma väčšinou zaujímajú rovnako ako článok.
thingwath
Profil
Já na tom teda nic slušného nevidím. Autor vidí v logu čtečky stejně jako prohlížeče.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0