Autor Zpráva
Tred
Profil
můžete mě poradit nějakej program pomocí kterýho bych mohl dát dohromady .exe ??? pokud možno český, ale může být aj anglický n nejhorším případě německý!! díky.
Hugo
Profil
To záleží na tom, z čeho chceš ten exe soubor tvořit. Pokud máš zdrojový kód v něktrém programovacím jazyku, tak musíš použít kompilátor.
Tred
Profil
no, ten .exe má v sobě nějaký, scripty a obrázky s tím že já potřebuju změnit jenom obrázky. mám program ve ktrým sem si ty obrázky mohl prohlídnout a stáhnout, ale ne změnit. takže potřebuju program pomocí kterýho bych ten .exe moh otevřít a nahrát tam moje obrázky.
Hugo
Profil
Aha, tak tohle je ovšem s největší pravděpodobností nelegální. Pokud je program poskytován jako open source, tak si stáhni zdrojáky a uprav si je. Jiné cesty jsou proti licenci (ale v principu to často jde, stačí použít google).
Tred
Profil
proc nelegalni? to je freeware hra. a navíc práva má jenom do 2005, tak proč by to bylo ilegal???
Hugo
Profil
Otázka je pod jakou licencí je šířená. Freeware znamená, že se neplatí za binárku, ale většinou je v podmínách licence zákaz jakýchkoliv změn v kódu.
Tred
Profil
ale prosimtě to bych neřek po netu se šíři plno předělávek téhle hry a lidi co je udělaly se tím netají!!!
Hugo
Profil
To neznamená, že to je legální. Podívej se do licence.

Každopádně bych zkusil spíš jiné fórum. Tohle se týká webu.
Tred
Profil
njn ví že je to o webu ale je to hafo gut forum tak sem tady skusil aj tohle. asi tenhle problem prenecham na jindy...
Anonymní
Profil *
Hledej Resource Hacker.

Většinou se používá na překlady programů, ale umí pracovat i s obrázkama.

Jak už tady padlo pozor na licenční podmínky upravovaného programu - ona i většina překladů na českém internetu je defakto nelegální ...
Tred
Profil
jj, když mě chytnou tak se asi nic nestane ten program už nějakou dobu stejně asi není pod žádným dohledem...
Tred
Profil
jo díky resource hacker je to co potřebuju nemoh sem si vzpomenout jakse menuje a tak. jinak už sem ho v kompu měl, takže díky!!! d;-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0