« 1 2
Autor Zpráva
Polaroid
Profil
OT:
llook
Jednu dobu jsem jí měl dokonce jako wallpaper. Ano, uznávám, je to dosti zvrhlé a nechutné.
habendorf
Profil
llook:

No a to jde i o jiný takový lidi a o jiný otázky. Máme my, ano mohli by jsme ty lidi bych řekl nějak tak blíž ukázat, co jsou to zač, jací jsou, jo.. no nechceme to dělat v takovém rozsahu, vždyť ty umělci, kteří to podepsali, žádnej z nás nebere takový platy, prostě jako berou oni. No já dostávám jednou ročně výpis, těch umělců, seznam těch umělců, který dostávají nad těch 100 tisíc korun platu, tedy vydělaj si nad těch 100 tisíc korun. No tak řekněme paní Zagorová, je to milá holka, všechno, no ale ona už 3 roky po sobě bere 600 tisíc každý rok. A další ne 600, milion, 2 miliony berou, Jandové a jiní, každý rok. Ti náhodou neprotestovali, ale mnozí z těch, kteří se takhle dobře mají, protestovali. A když se s nima mluví nakonec tak se neví ani, proč to podepsali a co vlastně podepsali, co vlastně podepsali. Tedy my musíme pracovat s těmito lidmi, my musíme pracovat, my to podceňujem, nevšímáme si, ale oni svou existencí a svou popularitou mají nemalý vliv zejména na naší mládež. A proto se musíme o to zajímat. Nám nemůže být nic co stojí mimo náš zájem.

Však víš kdo :o)
llook
Profil
Teď vážně. Připadá mi to jako takovéto české "to bych zakázal".

Od podměta bych rád slyšel nějaké upřesnění, jak by si takovou intoleranci představoval.

Pokud má na mysli zavádění systémových opatření (třeba přísnější zákony chránící spotřebitele), pak jsem razantně proti. Náš ekonomický systém je ze značné části založen na tržním hospodářství. Podobné regulace nás od toho ještě víc odklání a to se mi vůbec nelíbí.

Možná myslel na nějakou nezávislou iniciativu, jako demonstrace za lepší weby ;-) . To by mi taky nebylo sympatický (ačkoli takové demošky bych se možná i zúčastnil :-D ), ale dělejte si co chcete.

Holt liberálního pravičáka asi nezapřu...

Nakonec bych ještě rád předměta požádal, aby trochu vážil slova. Mluvím o ostrých výrazech jako "mají opravdu právo?" nebo "neoprávněně nabízejících". Pokud podle tebe někdo něco dělá neoprávněně, podej podnět patřičným úřadům. To že se tobě jejich činnost nelíbí, nijak s právem nesouvisí.

Juross
řeba student si tak může přivydělávat aniž by porušoval zákony ?
Stejně jako když třeba skládá hudbu (i jsem takového znal, co si skladbou už za studia sem tam přividělal). Bez ŽL jsou akorát trochu jiné právní vztahy.
Ale i kdyby se tomu věnoval natolik soustavně, že by šlo o podnikání, snad není problém, aby si student zařídil živnosťák, ne?

jak se dá definovat "freelancer" ?
Používá se termín "na volné noze". Přesnější definici a historii tohoto slova najdeš na Wikipedii: http://en.wikipedia.org/wiki/Freelancer

habendorf IMHO ROFL!!! No já se s tím projevem pí. (nebo sl.? nevím) Pohlové setkal poprvé už hodně let zpátky v deníku Metro. Byla tehdy nějaká aféra s nabouranou Českou spořitelnou a tohle bylo v tehdejší rubrice Tři odpovědi. Nějak mi to utkvělo v paměti a když jsem se s tím po pár letech setkal někde na netu, myslel jsem že vyteču...
habendorf
Profil
llook: jj http://www.sweb.cz/exar.kuun/images/internet.jpg
blabla
Profil *
Ach jo, zase si chce někdo nahrabat prachy, a tak se snaží zničit freelance designery. Mám takový pocit, že ani nevíte co to freelance znamená. Když se pořádněte rozhlédnete, tak zjistíte že mnozí "profesionální tvůrci" nesahají freelancerům ani po kotníky (nejste náhodou jeden znich?). Soudím, že nejste zrovna nejmladší, jelikož se neumíte přizpůsobit dnešní době, tudíž i vaše kreativita ve webdesignu nebude asi příliš vysoká.

Váš příspěvek vypovídá o tom, že snaha vydělat PENÍZE značně převyšuje nad vaší snahou hledat nové vědomosti a tvořit revoluční weby. Ale aspoň děkuji za pobavení.
llook
Profil
blabla Přestože to myslím asi jinak než ty, blablo, tak já pro změnu děkuji za pobavení tobě. :-D
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0