Autor Zpráva
habendorf
Profil
Hezké :o)

http://patchay.blogspot.com/2006/05/future-of-laptop.html
venca163
Profil
stela zázvorková

zázrak
Zahon
Profil
Opravdu zajímavé... jenom jestli by to bylo i praktické..
habendorf
Profil
No jde o to, že malá zařízení jsou špatně ovladatelná (malé klávesnice atd.) a mají omezené zobrazovací možnosti. Tahle sranda je do kapsy, ale bez uvedených nevýhod.
Zahon
Profil
habendorf
Mě by spíš trápilo psát na tom všema deseti.. mám pocit že by to ty senzory nestíhaly.. není nad starou dobrou klávesnici.. :-)
Peca
Profil
Jak se na tom asi mačkají klávesy, když jsou prsty položené na stole? Trochu nedomyslené...
habendorf
Profil
Trochu nedomyslené...

No já bych tvůrce tak nepodceňoval, myslím že to mají vychytané :o)
Peca
Profil
habendorf
Tak schválně. Polož ruce na stůl a zmáčkni něco. Jde to?
Dero
Profil
No já bych tvůrce tak nepodceňoval, myslím že to mají vychytané :o)

habendorf:
To určitě, ale s tou klávesnicí bych to viděl bledě. Taky píšu všemi deseti a zákonitě si při psaní některých písmen rukou výrazně či úplně stíním. Jak se optika popasuje s tímhle? :o)
Jay Jay
Profil
Já tedy žiji neustále v domnění, že tyto senzorové klávesnice se normálně používají.
Peca
Profil
Není to zas tak nový vynález. Ale rozhodně to není nic pohodlného. Zkuste si dá ruce do základní polohy, když necítíte, kde která klávesa je... A navíc už když ruce pokládáte, tak si sami stíníte, takže vám ta klávesnice zmizne a nevíte, kam ruce položit.
Jinak bych řekl, že to má nějaký druhý senzor dole. Nahoře bude jenom světýlko na vykreslení klávesnice.
Ovšem funguje to jenom v případě, že ruce nejsou na stole položeny. Nebylo by možné rozeznat, jestli prst na stole prostě leží, nebo se snaží jakoby stisknout klávesu.
Jay Jay
Profil
Peca : Mno, ten senzor je opravdu dole a zároveň ti může vykreslovat klávesnici, vykresluje to na určitou vzdálenost, takže můžeš psát klidně ve vzduchu, když na to přijde, tak třeba za chůze :) Kde jsem to jen viděl...

Asi jsem se dřív díval moc na televizi :)))
habendorf
Profil
Hele, jasně že na práci v kanclu to není to pravé. Jinak to funguje tak, že ty obrazy jsou tam dva. Jeden viditelný, ale ten je neaktivní, je to jen obraz. Druhý visí kousek nad povrchem, ten naopak není pro lidské oko viditelný a ten je aktivní.
Jo a můžete si nastavit i akustický efekt klapání kláves :o)

Jinak já už tyhle klávesnice taky dřív viděl, spíš se mi líbí ten "monitor".

Ani jsem nechtěl rozviřovat nějaké vášně, prostě se mi to líbilo a chtěl jsem se podělit. Ale dovedu si představit jedno opravdu praktické využití - pro PDA.
jozob
Profil
No ja to tiež nevidím ako obrovský vynález -- o tomto som rozmýšľal pred pár rokmi.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0