Autor Zpráva
pavel krejci
Profil *
Ahoj,
Mám tento problém s internetem. když ho spustím a chci si otevřít na jedné stránce víc odkazů tak mi to neumožní. Někdy mi to otevře pouze jeden odkaz, ale nikdy se pak už nedostanu zpět ani na další odkaz. A ani mi nefunguje ikona "domů".

Nevíte čím to může být? Dá se to nějak odstranit?

Děkuji za pomoc.

Pavel
Gekon
Profil
A čím ten internet spouštíte? :)
pavel krejci
Profil *
Spouštím ho ikonou na ploše a nebo ikonou umístědnou na liště. Mám kabelové připojení a operáterem to není.

Děkuji
Pavel
Anonymní
Profil *
ten internet, to bude IE ne? =))))))) zkuste si stahnout Firefox nebo Operu. me prijde jestli to neni nakou uzasnou MS aktualizaci IE, by mi tak prislo...
pavel krejci
Profil *
Děkuji za radu. Nainstaloval jsem si prohlížeč Firefox a funguje to bez problémů.

Děkuji
Pavel
Gekon
Profil
Kdyby to u všech IE userů šlo takhle hladce...
pavel krejci
Profil *
Zajímala by mne ještě jedna věc a sice. stáhnul jsem si podle Vašich rad Firefox a zajímalo by mne co mám dělat s tím internetem explorelem, protože teď mám na monitoru dvě ikony pomocí, kterých mohu spouštět internet.

Děkuji za odpověď
Pavel
Gekon
Profil
pavel krejci
Myslím, že bude stačit když kliknete na ikonu IE pravým tlačítkem myši a dáte odstranit. Nebo jí můžete ignorovat.
Acci
Profil
Start -> Nastavení -> Ovládací panely -> Zobrazení -> Plocha -> Vlastní nastavení plochy -> Ikony na ploše -> Internet Explorer
habendorf
Profil
protože teď mám na monitoru dvě ikony pomocí, kterých mohu spouštět internet.

Když pominu vágnost formulace spouštět internet, mohu tě uklidnit - já jich mám 5, protože je prostě potřebuju.
Clancy
Profil *
Ja mam podobny problem:
Ked pridem na svoju stranku(www.playerzonepc.webzdarma.cz), tak ma da na hlavnu stranku, ale ked kliknem na nejaky odkaz, tak mi napise, ze subor chyba. Pritom som vsetky subory nahral, nemam na nazvu diakritiku, velke pismena ani medzery.
nightfish
Profil
Clancy
máš tam nahraný soubor index.html, index.htm nebo index.php?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0