Autor Zpráva
marfig
Profil
Poradte mi nekdo, jak donutit mrkvosoft outlook express odesilat maily, vse jsem nastavil (pokud jsem neco prehlidl, tak jsem fakt idiot) podle predavaciho protokolu providera. Prijimat zpravy muzu, ale pri pokusu o odeslani mi to vyhodi:

Zprávu nelze odeslat, protože server odmítl e-mailovou adresu odesílatele. Adresa odesílatele byla Martin. Předmět 'Test z domu', Účet: 'mail.poda.cz', Server: 'mail.poda.cz', Protokol: SMTP, Odezva serveru: '550 5.5.4 Invalid address syntax', Port: 25, Zabezpečení (SSL): Ne, Chyba serveru: 550, Číslo chyby: 0x800CCC78

Fakt uz nevim co s tim, predelal jsem nastaveni asi 10x, kontaktoval jsem providera, ten mi napsal co mam nastavit, presto to nejde. Mail samotny asi funkci bude, nebot pres web rozhrani mi to chodi. Pro rypave, neni to az tak uplne pro mne, a dotycnemu web rozhranmi strasne vadi a chce outlook :(.
Diky
Boldrik
Profil
Chyba na serveru. Alespon myslim. Bud mas spatne SMTP adresu nebo neco skripe na serveru
habendorf
Profil
1) Adresa odesílatele byla Martin .... Invalid address syntax - no to se ani nedivím
2) odesílat můžeš klidně přes uplně jiný server - např. máš účet na postu, takže stahuješ z pop3.post.cz, ale vůbec nic ti nebrání odesílat přes smtp.seznam.cz (třeba), jen na něm musíš mít účet, a mail odejde normálně s odesílatelem tvojeadresa@post.cz
Anonymní
Profil *
dobrý den, prosím poraĎte mi jak nastavit SMTP,prosím trochu detailněji
jsem počítačový amatér a začátečník děkuji H.C.
Bubák
Profil
Anonymní
Přečti si www.jakpsatweb.cz/faq/nastaveni-smtp.html a pokud bude třeba, dej trochu detailnější dotaz.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0