« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 »
Autor Zpráva
hurban
Profil *
ok uz to mam funkcne....pre vsetkych zaujemcov, je tu jeden link s nevycerpatelnym mnozstvom pozvanok:
http://www.bytetest.com/
Miriam
hurban
Profil *
ok uz to mam funkcne....pre vsetkych zaujemcov, je tu jeden link s nevycerpatelnym mnozstvom pozvanok:
http://www.bytetest.com/
Miriam
swab
Profil *
Pošlet mi prosim někdo pozvánku na gmail. swab@seznam.cz - dik moc
djlj
Profil
swab
Máš ji tam.
Anonymní
Profil *
muze mi nekdo pls poslat pozvanku na gmail?
O.Svasta@seznam.cz
diky moc
lucky
Profil *
ahoj prosim nemohli byste mi nekdo poslat pozvanku na apple@tiscali.cz docela by se mi hodila. moc bych vas o to chtela poprosit. prooosííííímmm predem diki ahoj lucka
nightfish
Profil
Anonymní
máš ji tam

lucky
taktéž
lucky
Profil *
prosim vas o tu pozvanku na gmail ten horni odkaz nefunguje moc bych ho potrebovala prosííííímmmmmmm moc moc moc poslete mi tu pozvanku prosim na apple@tiscali.cz
lucky
Profil *
nightfishi me ale nic nedoslo na apple@tiscali.cz zadna pozvanka mi nedosla posilals mi ji zadnou nemam muzete mi ji teda nekdo poslat prosimmmmm hodil by se mi ucet u gmail prosíííííímmm lucky
nightfish
Profil
lucky
dobře tedy, posílám ještě jednu
jinak doporučuji udělat něco s tvým písemným projevem, minimálně nějaká ta interpunkce by se hodila...
lucky
Profil *
interpunkce: ěščřžýáíé ve skratce dik mnohokrat a ahoj moc ti dekuji
lucky
Profil *
ale stále mi nic nedošlo jestli bys byl ještě tak hodný pošli mi tedy ještě jednu na jiny email potoze tiscali to proste neprima zkus to treba na email brachy zek@e-mail.cz moc děkuji předem ja už tě nechci otravovat ale mě nic nedošlo prosím bud tak hodny a pošli mi jestě jednu prosimtě na ten brachův email dík
dekripter
Profil *
ahoj jak se tak koukam tak asi jeste mate pozvanky ano?a nemel by tu jeste nekdo aspon jednu pro mne? muj email je demosss@centrum.cz prosim neposlal byste mi nekdo nejakou
djlj
Profil
dekripter
Máš ji tam.


interpunkce: ěščřžýáíé
Těsně vedle. Toto je diakritika.
Petr Muller
Profil
Dobrý den,
rád bych někoho požádal o pozvánku na Gmail.

Dííííííííííííííííííííky

petr_muller@raz-dva.cz
Anonymní
Profil *
to Petr Muller: pozzvánku jsem vám poslal, přeji hezký den.......
hurban
Profil *
Ahojte všetci, načo pýtate pozvánky, však generátor pozvánok funguje perfektne, stačí ísť na http://www.bytetest.com/
a tan prepísať vyznačené slovo, enter code a frčíte.... zatiaľ to fungovalo každému....Miriam
alejnovec
Profil *
nejsem tak perfektni ve vsem no a hlavne ne na anglickych stankach navic sem se o to pokousel a vzdy mi to ukaze chybu ohledne servrove neaktivyty jindy zase ze neekzistuji www stranky a nekdy zase ze jsou stranky pretizene


proto bych vas moc chtel nekoho poprosit jestli byste tady nekdo nebyl tak ochotny a neposlal ste mi 1pozvanku na gmail jelikoz by se mi hodila a ten odkaz mi neslape budte prosim tak hodni a zaslete mi pozvanku na 9zek9@seznam.cz prosim byli byste nekdo tak hodni a poslali mi ji? byl bych vam za to moc vdecny

a jeste k tomu : nigtfish tady zadal o interpunkci. tak jenom doufam ze mi to promine ze taky nepisi s interpunkci ale ja ti jinak totiz ale nedokazu promin, doufam ze bys mi jenom kvuli tomuhle konci neposlal pozvanku ze bych te tim urazil. Tak tedy promiň je mi to moc líto ale neumím to. sorry
nightfish
Profil
alejnovec
máš ji tam
alejnovec
Profil *
zadar lidi poslete mi pozvanku?na gmail.com? je to pravda ze tam je neco prez 2.5gb? muj email je sharps@email.cz moc dekuji
sharps
Profil *
prosim poslete mi ji sharps@email.cz moc o ni prosim poslete mi tu pozvanku prosim
hurban
Profil *
mas ju tam Sharps
Monilica
Profil
můžete mi pls taky jednu poslat? monilica@volny.cz
DÍÍÍÍÍÍÍK
nightfish
Profil
Monilica
máš ji tam
Ondřej Strnad
Profil
Můžete mi prosím poslat pozvánku na Gmail? E-mail mám anyz.ondrej@atlas.cz
Děkuji, Ondřej Strnad.
DJ Miky
Profil
Ondřej Strnad
Odesláno.

EDIT: Tak není...

Technical details of permanent failure:
PERM_FAILURE: SMTP Error (state 9): 550 5.7.0 Your server IP address is in the SpamCop database, bye
Zahon
Profil
Když už jste tady všichni u toho posílání pozvánek. Neodeslal by někdo náhodou (třeba že si splete čudlík ]:-> ) na honza_mail@centrum.cz? Předem díky
DJ Miky
Profil
Zahon
Náhodou jsem si to spletl a poslal ti jednu...
Zahon
Profil
DJ Miky
Mám rád omyly... díky moc.
Ondřej Strnad
Profil
Tak to prosím napište na adresu
Díky a omlouvám se za předchozí omyl.
Ondřej Strnad.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0