Autor Zpráva
quinux
Zdravím,

mám takový problém a popravdě ani nevím jak ho pořádně popsat, takže doufám,že mě pochopíte a něco vás napadne.
Mám jeden projekt, je již hotový jen je třeba dodělat design. Ten projekt je napsán v ASP s použitím MSSQL 2000.
Takže jsem si nainstaloval IIS a MSSQL 2000 developer edition na domácí pc, v databázi jsem vytvořil uživatele a následně zapsal údaje do global.asa. Každý by asi čekal, že v tu chvíli při zadání localhost do prohlížeče naběhne onen web, ale stala se poněkud jiná věc a to ta, že nejdříve došlo k vypsání následující chyby:

Microsoft OLE DB Provider for SQL Server (0x80004005)
[DBNETLIB][ConnectionOpen (Connect()).]SQL Server neexistuje nebo byl odepřen přístup.
/lib/sqlCommunication.asp, line 24

což jsem zjistil, že se jednalo o překlep v global.asa, který jsem tedy opravil. Po obnovení se však neobjevil žádný web a nevyskočila ani žádná chyba, prostě v prohlížeči zůstala jen prázdná bílá stránka. Zeptal jsem se tedy programátora jenže mi nebyl schopen poradit a bohužel ani nemůže ke mě přijet se na to podívat. Osobně mě napadá snad ještě jediná věc a to ta, že mi neběží v systému nějaká služba, jenomže nevím jaká.

Pokud tedy máte někdo nápad jak to řešit příp. jste znalec IIS a MSSQL a máte chuť mi pomoct tak to buď napiště sem nebo na icq, které mám v profilu.

Díky
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0