Autor Zpráva
Filoyd
Profil *
Vážení příznivci open "sourců":-)
měl bych jeden velmi velký problé, už asi týden scháním nějaký open source program pro psaní článků online - vysvětlení: Píšu článek s jedním človíčkem, který je půl světa daleko, a je naprosto nevyhovující si to pořád přeposílat v mailu - nové a nové verse. Daleko lepší by bylo nechat to někde na servru, abchom do toho mohli hrabat online oba - prosím pěkně nevíte o něčem takovém?
Byl bych Vám moc vděčný.
Předem moc děkuji
Filoyd
thingwath
Profil
Wiki.
Michalek
Profil
www.writely.com muzu poslat jakoby pozvanku; ucet u googlu nutnost... Teda myslim :-) Mozna ani ne, mozna to zvladne jakejkoliv mail.

// Ted mi doslo, ze to neni "open source program", ale webova aplikace. Nicmene umi to presne to, co pozadujes.
Filoyd
Profil *
Čoveče ten Writely vypadá dost dobře, dík moc za tip....používáš ho? jaké máš zkušenosti a pokud bys mi mohl poslat pozvánku budu Ti vděčný : filoyd@centrum.cz, naopak můžu se zase klidně revanžovat něčím přes Moodle či Joomla do toho snad trošku vidím....teda ještě jednou dík moc
Fil
Michalek
Profil
Pouzivam, libi, maximalne jsem zkousel dva lidi a myslim ze to co smaze jeden, smaze se i u druhyho :-) Teda pokud si to nepletu s jakoby excelem (taky super).
"Pozvanka" by mela dorazit. Pokud ne, viz muj mail v profilu a posli info.
llook
Profil
A proč pro psaní článků nepoužít Joomla?
Filoyd
Profil *
A jak to chceš v Joomlovi dělat??? jako nodmlně v adminu myslíš či existuje nějaká aplárna o které nevím a dělám tady ze sebe blba:-)
Anonymní
Profil *
poslete mi pls prihlasku do Writely na xixy.052@email.cz
Michalek
Profil
Tušil jsem, že se dřív nepo později objeví někdo kdo bude pozvánku chtít. Odmítám reagovat na další žádosti. PS: Posláno, dejme tomu, že se jedná o výhodu "prvního".
andynka
Profil *
sice nechápu co myslíš..... jestli to chápu, tak takto.....

Potřebuješ stránky na které můžeš ty a ještě někdo, aby jste dopsali nějaký příběh? je to tak?? pokud ano tak mi napiš na můj e-mail a musíš mi připomenout kdo jsi a poradím ti kde si ty stránky můžeš udělat..
andynka
Profil *
jo a ještě ten můj e-mail: magicka.andrea@seznam.cz
Michalek
Profil
Pozor, rok staré téma.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0